Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S vagy Iphone 5?...

Iphone 4S vagy Iphone 5? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni melyiket vegyem ár arányban olcsóbb a 4S de az 5 sem olyan vészes.
2013. júl. 31. 20:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
56%
Ne gratulálgassál már, a cleaner nélkül is szar volt. Illetve kinek képzeled te magad ilyen kijelentéseket tegyél? Az android és a Sony közös erővel elrontották a JB frissítést, és pont. Fogadd el, és nem kell sírni, hogy biztos a user a béna. Kíváncsi lennék már, mire vered ennyire magad, ki vagy te a való életben. Bizonyára valami szakértő. Én ezért a telefonért megdolgoztam, nem apuci anyuci pénztárcájából van, és ne haragudjál, de ha az android egy 100 ezer forintos telefonon nem képes futni, akkor egy undorító rendszer. Ezen nincs mit szépíteni, egy 5 ezer forintos telefonnal is FELTUDOM VENNI HA CSÖRÖG, de itt nem. És ezt már leírták előttem páran, szóval ezt a cleaner lovaglást abba is hagyhatnád akár, mert senki nem kíváncsi a szakértelmedre.
2013. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
37%
Az a helyzet hogy én már egy 3. személy vagyok.És csak a mi "szakértőnk" véleményén vagyok.Nem fogok a semmin vitatkozni mert értelme nincs.Neked az iOS jön be nekem meg az Android.Most ezt nem tudod megérteni vagy mi bajod?Hiába vered magad hogy az iOS az isten mert ez rajtad kívül senkit nem érdekel.Na szevasz.És mégegyszer gratulálok hogy kiadtál több mint 200k-t egy olyan tudású telefonért amit megkaphattál volna 70k-ért is.Mire jó az egyetem ugye;)További szép napot!
2013. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Ha ezt nekem szántad, akkor nagyon elvagy tévedve. Te láttad tőlem valahol leírva azt, hogy az iOS jobb. Mi a franc van, itt mindenki totálisan megőrült????


Meg mi az, hogy nem tudom megérteni. Ilyenről szó nem volt ember, tanulj meg olvasni, és nézd meg mit írtam le. Marhára nem az android vs ios vitáról van itt szó.


Ja igen, és kinek gratulálgatsz te? Alaptalanul szidnám az andoridot szerinted? Jelenleg is Xperia P-m van, és nem adok ki kétszázezret iPhonera, mert nincs annyim. És tudod én dolgozom a telefonért, nem úgy mint az iPhone tulajok 70%-a.


De ami itt megy, az már nevetséges.. Tájékozatlanul, olvasás nélkül beleszól egy olyan témába, amihez egyrészt semmi közöd, másrészt meg olyan dolgokat hozol fel, amikről szó sem volt. Mire való a középiskola ugye? Megtanít minket olvasni. :O

2013. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
14: ez mind tök király, de ezt az iPhone-ok még a droid előtt tudták.:D
2013. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
meg amúgy is, az iPhone-t szinte lehetetlen lefagyasztani, az androidhoz pedig minden hülyeség, csak, hogy rendes telefonként működjön? na, itt kezdődik a baj..
2013. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Már megint hitvita alakult ki az Android és az iOS felhasználók között. Nyugi emberek, mindenkinek más jön be! Ne próbáljátok már meg foggal-körömmel ráerőltetni másra a véleményeteket.


Speciel én most vettem magamnak egy iPhone 4S-t a T-mobilenál egy teljesen jó konstrukcóban, Androidról váltottam. Lehet, hogy köze volt a régi, Sony Ericsson X10 Mini Pro-nak is, hogy elmnet a kedvem a droidtól, mert kicsi volt, alig volt benne hardver, régi 2.1-es rendszer volt rajtva, egyfolytában fagyott, újraindította magát (volt, hogy egy nap 4x is). Közben még másfél évvel ezelőtt kaptam egy iPod Touch-ot, amit röccenésmentesen tudtam használni, ég és föld a kettő. Aláírom, a mostani androidok biztos jobak, mint amilyen nekem volt, de annyira elment a kedvem az egész droidtól. Meg ott van még a frissítési mizéria is, az iOS -valljuk be- szoftveresen nagyon jól van támogatva. Én nem akarok mókolni a telefonom, rootolni meg kerneleket cserélgetni. Nem azért vettem egy telefont, hogy még utána szenvedjek vele.


Ezzel a saját példával csak azt akartam demonstrálni, hogy én mindkét op.rendszert használtam jó ideig, úgyhogy azért van/volt viszonyítási alapom.


És emberek, tényleg, lépjünk túl ezen a versengésen. Mindkét rendszernek van pro-ja és kontrája.


Kérdés: Amikor telefont vettem, a 4 és a 4S volt képben. A 4 és a 4S között elég hatalmas ugrás van, viszont a 4S és a 5 között szinte nincs semmilyen különbség azon kívül, hogy Lightnings csatlakozója van és nagyobb a kijelzője meg vékonyabb.


Peace!

2013. aug. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem is csoda, hogy az ios jobban van támogatva, mint az Android, mivel csak egyetlen cég használja...

Maga az Android jó, csak a különböző gyártók hozzányúlásának köszönhető, ha valami nem megy jól!

Nekem másfél éve van Androidos telóm, de egyetlen egyszer sem fagyott le, állt meg, szaggatott vagy esetleg telt meg! Nem kell általánosítani!

2013. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Osztom az utolsó válaszolót.Meg azért légyszíves egy SE X10 Mini Pro-t ne hasonlítsunk már egy iPhone 4s-hez ha kérhetem.
2013. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Utolsó: igen, tudom, X10 Mini Pro régi, stb... De volt mellette már másfél évvel ezelőtt egy iPod Touch-om, sőt, 2010 karácsonyán már használni tudtam pár napig egy barátom Touch-át. És akkor az android rendszer még közel sem volt annyira kiforott, mint amilyen most.
2013. aug. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!