Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Több mint fél millányi telefon...

Több mint fél millányi telefon beleesett a medencébe. Ilyenkor mit lehet tenni/lépni?

Figyelt kérdés
Haverokkal strandolni voltunk, telefonok az asztalon. Két 13-14 év körüli kislány kergetőzött (csak ketten voltak a medencénél, szülők nélkül), az egyik a nedves deszkákon megcsúszott, neki az asztalnak, asztal a medencébe. A medencébe 7 telefon bele. Az én vízálló tokban levő Samsungom, és haver Xperia Z-je élte túl a "mutatványt", 3 iPhone, egy HTC és még egy Samsung odaveszett. Biztosítás egyedül az Xperia-n volt, de annak semmi baja nem lett. Most mit csináljunk? A szülők szerintem ennyit nem bírnak kifizetni.

2013. aug. 1. 00:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
50%
A strandokon a medencék mellet általában ki van írva hogy csúszásveszély CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE. Ez a saját felelősségre gondolom mindenkinek evidens. Nah most akkor kit húznának elő? o.O Én mint már leírtam kifizettetném velük. Ha egyszer már ennyire felelőtlenek hogy tudják a gyerekeikről hogy ennyire "eszetlenek" hogy a csúszásveszély tábla ellenére is ott futkosnak akkor meg is érdemlik... De nehogy már a nyúl vigye a puskát... Ennyi erővel ha eltört volna a nyaka és tegyük fel meghalt volna (csak elrettentő példának hoztam fel...)akkor az egész strandot börtönbe vitték volna??
2013. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Ma fogunk beszélni szülőkkel.. Remélem jutunk valami egyezségre. :)
2013. aug. 2. 00:51
 23/25 anonim ***** válasza:
kérlek írd le, hogy mi lett, érdekel a dolog.:)
2013. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, lévén hasonló (de baleset mentes) körülmények között ma én is majdnem buktam egy Xperia SL-t. A vízálló tokon kívül nem sokon múlt.
2013. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

A telefonok árának a felében megállapodtunk. 2 telefon még menthetőnek bizonyult.:)

Köszönöm a válaszokat!:)

2013. aug. 5. 03:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!