Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia ray hiba. Képernyő nem...

Xperia ray hiba. Képernyő nem kapcsol vissza ha lezárom?

Figyelt kérdés
ha lezárom a képernyőt nem jön vissza csak egy sötét szürke kép ami fekete. mi lehet a baja?
2013. aug. 4. 13:20
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és ugyan ugy érzékel mindent mintha menne rendesen csak nem látok semmit mert a képernyő elmegy :S
2013. aug. 4. 13:21
 2/9 Barkaszi Balázs válasza:
garis?
2013. aug. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerintem gyári hibás! Ha garanciális, vidd vissza!
2013. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
garanciás meg meg nem is. akitől vettem nem találja a papírt de majd mondom neki h keresse. ha nincs akkor drága lenne a javítás ? lezárom akk nincs más lehetőség mint kiveszem az aksit és vissza.
2013. aug. 4. 14:37
 5/9 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok! Én használtan soha nem vennék telót, az újak sokkal megbízhatóbbak és garanciálisak, a garanciapapírt nem kell máson keresned!

A javíttatás pedig garancia nélkül nem éri meg, annyi pénzért már új telót kapsz!

2013. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Újonnan nem kaptamás volna olcsón ezért vettem meg, amit így már bánok. Amúgy ha szoftvert frissitenem akkor jó lenne? Mert gondolom szoftveres baja van.
2013. aug. 4. 23:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, próbáld meg!
2013. aug. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltam bent egy szervezet 1000ft ért kimerítik mi a baja. Beviszem majd mert kíváncsi vagyok mi a baja. Pénzem javításra nem lesz szerintem. Na majd kesz valahogy :-)
2013. aug. 5. 10:37
 9/9 anonim válasza:
Szia meg tudnád írni hogy végül mi volt a baja? Mert nekem is ezt műveli a telefonom. Ez is egy xperia ray
2014. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!