Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az embereknek miért van ennyi...

Az embereknek miért van ennyi pénzük?

Figyelt kérdés

Hallom egy csómo embertöl, hogy vesz egy telot, ilyen 60-80 vagy még több ezer forintokért, és pár honap múlva ellopják töle (mert tul feltünöen menőzik, vagy kinnhagyja, vagy elhagyja), és fogja és vesz egy UGYANOLYAT!


Ha ennyire kevés eszük van, akkor mégis honnan van ennyire sok pénzük?


Csak mert pl fel van telepitve nekik minden vacak csilivii alkalmazás a telefonba, de annyi eszük meg nincs, hogy utánanézzenek, hogy a telefon ad e valami földrajzi poziciot, amivel meg lehet valahogyan keresni, amikor még éppen a tolvajnál van és viszi valahova...


De nem is érdekli öket az ilyesmi, hanem rohannak venni az újat!


És még akkor is megveszik, ha már drágábban lehet csak hozzájutni.


2013. aug. 4. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Ugye nem baj, ha azt mondom, hogy ennek a kérdésnek se itt, se most semmi értelme?
2013. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Azt én sem értem h honnan van ennyi 80-100 ezer forintjuk telefonra. Nemkel számlát,stb. fizetni. az oké h egyszer megveszik, de hogy nemtom 1-2 nap mulva vesznek ugyanolyat. ezt én sem értem
2013. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A világ már csak ilyen. Az egyiknek sok pénze van, a másiknak kevesebb.
2013. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
sokan értékelik túl a telefonokat, és ha nincs pénz másra, akkor is a több tízezres teló kell...
2013. aug. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én részletre vettem előfizuval (korábban mix, most eco de ugyanaz) havi 2000 ft fizetek+ az előfizu. Meg lehetett volna venni kpra, de minek? Kamat nincs rajta. Am nem sűrűn cserélem a mobilom, vigyázok rá mert munkaeszköz is, továbbá hobbi is, mert appokat írok rá, s ugye ahhoz kell:) szal értek hozzá. Viszont nem érdekel más az új és újabb vackaival. Főleg nem a tizenévesek az ájfon5, sgs4 el amit apucitól kisírtak. Ők nem kímélik. Ha megdolgoznának érte, akkor vigyáznának rá.
2013. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 MRC31 válasza:
Kisírják apucitól, anyucitól, hogy KELL! Aztán a két marha felnőtt még többet melózik, ahelyett, hogy azt mondanák: oké, most ezt megveszem de akkor egy évig nincs sírás másik telo, bicikli, playstation, értettük?! Ha éppen nem gyerekről van szó, hanem munkát végzőről akkor is ugyanazért kell az új telo: dicsekedni, hogy ő különb mert neki a LEGújabb csodatelója van. Már az óvodában elkezdődik ez a bi-bi-bííí és a felnőtt korban is látható, ha teheti nagyobb házat vesz, szebbet, még jobb kocsit mint a szomszédé - azért mert úgy érzi, hogy ezáltal lesz valakivé, ezek nélkül meg elveszettnek és értéktelennek hiszi magát.
2013. aug. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát nekem telefont mindig ilyen 2-3 évente vett anyám. De azt is ugy, hogy hüségprogramos kedvezményekkel. Meg egyszer vett 1,5 év után, de azért mert ellopták az elözöt.
2013. aug. 4. 17:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért nem mindenkinek van sok pénze.Ne általánosíts!Én nem tagadom,nekem volt pénzem Galaxy S4-re,meg is vettem.A tini p. csákról nekem is meg van a véleményem meg arról is aki akkora barom hogy elhagyja a telóját.Volt már pár telóm és érdekes mód én még egyet sem hagytam el,tudok vigyázni az értékeimre.
2013. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kilroy ***** válasza:

Ha lenne egy kis eszük, ezt vagy hasonlót használnának: [link]

Nem pedig csúcsszuper lépésszámláló programot telepítenének nagyon fontos legújabb arckönyves cset alkalmazással.

Szerintem az ilyen meg is érdemli, hogy elhagyja, na persze csak, ha saját zsebből fizeti.

2013. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet újat mondok, de van biztosítás is a telefonokra...egyébként meg tényleg nincs semmi értelme ennek a kérdésnek. valaki erre költ, te meg másra. nem hozzád fognak alkalmazkodni, hiába ugrálsz.
2013. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!