Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace vagy...

Samsung galaxy ace vagy iphone 3gs?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy tettek már fel ilyen kérdést, de még így is bizonytalan vagyok.Válaszotokat indokoljátok meg légyszives.Fontos lenne
2013. aug. 7. 13:12
 1/6 anonim válasza:
Egyiket se nekem volt mar mind a ketto es ha sokat hasznalod oket akkor 10 percenkent lefagy
2013. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyik se vegyed, és ezt nagyon komolyan mondom
2013. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ..de miért ne?
2013. aug. 7. 13:56
 4/6 anonim ***** válasza:
kettő közül az iPhone nem fagy...3Gs se. ott elsősorban az a probléma, hogyha már 6.1.3 van rajta, akkor nem fogod tudni soha jailbreakelni(márpedig ha most nem is kellene, lehet később 1-2 funkció, ami nem fog működni rajta, mert nagyobb iOS verzióhoz kötik, lehet jb segítségével megoldható lenne. ace meg ugyanilyen elavult, csak az androiddal párosítva mégnagyobb hulladék. szóval ha lehet, inkább mást vegyél, ne ezeket.
2013. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez az iPhone-nak egy elég korai változata, a galaxy ace sokkal többet tud! Szóval ha mindenképpen ezek közül akarsz választani, én a Samsungot ajánlom!
2013. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
en az iphone 3gs mellett vagyok mert nekem is az van most és igaz h elavult telefon de még mindig megy rajta az appstore os appok 95%-a (még úgy is h 5.1.1 el megy) és nekem nem szokott sosem lefagyni. de úgy álltalában sincs semmi baja ! haveromnak viszont galaxy ace je van és mindig lefagy nem engedi rá a legújjabb rendszert tenni és ami az android egyik legnagyobb baklövése h a felkapott appokat, játékookat legtöbbször csak a legújabb rendszerekre lehet rátenni...! ráadásul tudom h ez nem olyan fontos szempont de akárhol jobban megjelennék egy iphone 3gs el mint egy ace el!
2013. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!