Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használtan mért ilyen olcsóak...

Használtan mért ilyen olcsóak ezek a sony xperia z-ék?

Figyelt kérdés
láttam x oldalakon hogy használtan 40 ért is vannak miközben nem régen 200 misi volt szal ezeknek valami bajuk lehet le vannak tiltva vagy le lesznek tiltva érdemes ilyen telefont venni így neten? szerintem kicsit neces de ennyiért megérné nekem már jó régóta gombos telóm van igaz csúcskategóriás és nagyon meg vagyok vele elégedve kajak most van nálam 1 sony j de nekem a jelenlegi w995 leveri mind kamerára mind hangzásra de mind 1 szal ezeket a hirdetéseket elég sokan is láták és még mindig fent vannak kvázi akk felejtős vagy mi? lécci segítsetek!
2013. aug. 21. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Átverés....
2013. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja annyiért átverés. Ahonnan vegyél vatera ha rengeteg értékelése van vagy hardverapro ha már van 4-5 pozitív és 0 negatívja akkor az megbízható.
2013. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
átverés
2013. aug. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Delta7 válasza:
Jó vicc, én legolcsóbban 85e jutottam hozzá használtan GSM ismerőstől szóval még annyiért sem fogsz kapni!
2013. aug. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat
2013. aug. 22. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!