Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ha át szeretnék...

Mit tegyek ha át szeretnék menni egy másik tarifacsomagba?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy előfizetéses készüléket és igazából tudom, hogy nagy hiba, de nem igazán gondoltam végig, hogy mennyi kiadással is jár majd az előfizetés. 5300 ft-os csomagba kerültem és szeretnék egy kisebb csomagra áttérni, szerintetek ez megoldható??? Vodafone-nál vagyok, 2 éves a hűségnyilatkozat...
2013. aug. 21. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fogsz tudni átmenni másik csomagba mivel a 2 év hűség mellett 2 év tarifamegtartás van de ha belegondolsz ez teljesen ésszerű. Valaki a legnagyobb csomag mellé vesz 0 Ft-ért vagy nagyon olcsón egy csúcsmobilt majd visszamegy kisebb csomagra és így alacsony havidíj mellett olcsón lenne jó mobilja ami a szolgáltatónak nagyon nem éri meg.
2013. aug. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
erről miért nem őket kérdezed?
2013. aug. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igazad van!
2013. aug. 22. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!