Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Módosíthat e a T-Mobile...

Nita0108 kérdése:

Módosíthat e a T-Mobile egyoldalúan szerződést, és betehet e egy másik tarifacsomagba, tudtom nélkül?

Figyelt kérdés
A helyzet az volt hogy tartoztam egy flottás csomaghoz. Én személyesen nem kerestem fel őket miután már nem voltam annál a cégnél, de gondoltam mindenféleképpen jeleznek ha valami más tarifacsomagba tesznek. Hát nem így volt. Miután így sem kaptam mindig rendszeresen a csekkeket, a második hónap után felmentem a webes felületre ahol szembesültem a nagy összegről amit kiszámláztak. Meglepődtem mivel senki sem értesített hogy ezentúl jóval drágább tarifával telefonálgatok. Ezt megtehetik? Nem akarok kibújni a fizetés alól, de ez eszméletlenül bosszantó, azt csinálnak amit akarnak?
2013. ápr. 15. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nekik meg az a bosszantó, hogy jogosulatlanul akartál kedvezményes csomagban maradni. Bizonyára a korábbi szerződésedben van valami kitétel arra, mi történik ilyen esetben.
2013. ápr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem felhívtak tarifacsomag váltás előtt.


De lehet hogy nálad a szerződésben benne van, hogy az időszak lejárta után más csomagba kerülsz.

Ilyenkor neked kell figyelemmel követned,vagy személyesen a lejárat előtt érdeklődni.

2013. ápr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én papír alapú számlát kérek, ezért nekem díjcsomagváltozás, megszűnés esetén mindig küldenek levelet. Ilyenkor NEKED KELL JELEZNI, hogy felmondod a szerződést, ha nem teszed, akkor áttesznek.
2013. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!