Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonválasztás krízise....

Telefonválasztás krízise. Vegyek most Nokia Lumia 900-at? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

A kinézett Xperia Acro S(~85k)-re sajnos nem jött össze elég pénz, viszont telenornál a Lumia 900-at 50 ezerért megkapom(vállalati+2 éves hűség). Ennyi pénzért átlagos felhasználásra jó vétel? A külső nagyon tetszik, azt hiszem hardverileg sincs probléma és a windows phone-t is meg tudnám szokni.

A gyakran emlegetett "problémák" közül az ár így már megoldódott, LTE hiánya nem nagyon ráz meg, viszont ami érdekel, hogy win7 mennyire időtálló, mennyire lesz gond a 8-as hiánya?

+Esetleg ilyen árkategóriában tudnátok-e jobb ajánlatot mondani? :)


2013. aug. 23. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy ennyi pénzért nem is olyan rossz vétel a Lumia 900, viszont új alkalmazások és frissítések már nem (nagyon) fognak jönni rá! :/ Viszont ha ebben az állapotában nem hiányolsz semmit róla, akkor teljesen jó vétel lehet, mert attól függetlenül gyors, megbízható és egyedi készülék!
2013. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jelenleg én is hasonló véleményen vagyok! :)
2013. aug. 23. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
620-520-al jobban jársz :) tapasztalat :)
2013. aug. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ibron16 válasza:

Inkább egy jó 620-ast végy meg magadnak.

Nekem is az van és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

Az áruházban is bőven van cucc :)

2013. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!