Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg ennyi baj van a Nokia...

Tényleg ennyi baj van a Nokia Lumia 920-szal?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni egyet, de árukeresőn a kommentek között páraknak ugyan az a problémája a készülékkel és kicsit beparáztam.

Ti, mint tulajdonosai a készüléknek, ti is tapasztaltatok hasonló problémákat ??


2013. aug. 23. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Tényleg elég nyűgös egy mobil :

[link]

2013. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a cikk írója egy megkeseredett Lumia 920 felhasználó, nem ad realista képet a valóságról. Nekem május óta van meg, és az égegyadta világon semmi baja nincs!


Mint ahogy minden gyártónál, a Nokiánál is vannak hibás készülékek, benne van a pakliban... csak valamiért a hibás 920 tulajok nagyobb hangot adnak negatív véleményüknek.

2013. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem rég vettem 920 ast , az eddigi problémák 3 hónap alatt egy,kikapcsolás magától amit arra fognék hogy pár óra alatt vagy 10 gb került rá , nem tudom emiatt volt é , ésegyszer kétszer kiforrósodott , szerintem egyik telefon sem tökéletes , sokan zt mondják az Apple az , de egy softver frissítés után hónapos hibaküzködések vannak , szerintem nugottan vegyél :D .
2013. aug. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ibron16 válasza:

Nyugodtan megveheted

Valaki selejt terméket fog ki.

Honnan tudhatnád, hogy te is?

2013. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!