Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem meg?

Melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy mini: [link]


vagy,


Alcatel OT-3040:

[link]



2013. aug. 24. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
egyiket sem!
2013. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mindkettő szar
2013. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az volt a kérdés, hogy szar e vagy sem.
2013. aug. 25. 16:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem a legjobb (Alcatel szar, Samsung Galaxy Mini pedig tömegtelefon és már nagyon lejárt), de ha már mindenképpen a kettő közül szeretnél választani, akkor inkább a Samsung Galaxy Minit vedd meg.
2013. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kaptál két értelmes választ. Szar mindkettő. Egyiket se vedd meg, mert több problémát lelsz majd bennük, mint örömöt. Ha nagyon nem akarsz hinni egyikünknek sem, akkor megveheted bármelyiket, aztán, majd amikor pár hét után eleged lesz belőle, elgondolkozhatsz, hogy mit jelentettek ezek a válaszok. Okostelefont 60.000 alatt egyáltalán nem érdemes venni.
2013. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hülyeség amit írnak ne foglalkozz vele!

Ezek közül inkább minit venném.

De nézd meg az Alcatel Ot 991-et nekem bejött csak ajánlani tudom!

2013. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos hülyeséget irok.. végül is csak két évig szereltem telefonokat, és kb a huszadik droidomat fogyasztom. Te, aki az első, maximum második okostelefonodat vetted meg max 30 ezerért, biztosan jobban értesz hozzá, mint egy olyan ember, akinek a keze alatt nagyjából ezer telefon megfordult, és jelenleg a három legnagyobb droidos csúcsmodell mindegyike megvan... biztosan.
2013. aug. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én csak egy viszonylag "modern" telefont akarok venni. Egyáltalán nem érdekel hogy tömegtelefon, meg stb...

Az én kezem alatt meg aztán tuti nem fog egyhamar tönkre menni.

Az meg, hogy 60 ezer alatt ne vegyek telefon?! Hát nem is tudom. Nekem valahogy nincs kedvem 60 ezret költeni egy telefonra.

Azért köszönöm a válaszokat.

2013. aug. 28. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!