Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vennétek?

Milyen telefont vennétek?

Figyelt kérdés
iPhone 5 és a Galaxy S4 között vacilálok,melyiket lenne célszerűbb megvenni hosszútávra?Van itthon egy Asus Transformer Padem ,ez mellé érdemes az s4 nagyobb kijelzője?Légyszi segítsetek.

2013. aug. 25. 13:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen de mivel az Apple eddig egy telefont adott ki evente,most kettőt fog szeptemberbe ,így valószinüleg már nem fogjaannyira tartani az arat,kívàncsi leszek mit tudnak majd az új Iphoneok
2013. aug. 26. 11:07
 12/18 anonim ***** válasza:
Egy kategória egy ezer éves telefonnal? Szerintem az S3 a vetélytársa. Iphone 4> S3, Iphone 5> S4. Nem vagyok otthon a használt gsm világában. Tény, hogy ha valami drágább eleve az később is drága marad. Ha már itt tartunk az Apple már évek óta 2. A Samsung után az eladásokat tekintve. Ez is tény. :)
2013. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mit tud majd az új Samsung Galaxy Note szeptemberben!? :)
2013. aug. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hiába raksz egy trabantba egy 100 lóerős motort, attól még az csak egy szar trabant marad. Ez pontosan így van az S4-el. Az iPhone 5 tökéletes telefon annak, aki megengedheti magának. Sokkal stabilabb és biztonságosabb op rendszer, elegáns külső, valamint a mérete is jól el van találva - se kisebb, se nagyobb telefon nem kell. Az pedig, hogy könnyen törik egy tévhit. A i4 törik könnyen, de csak azért, mert üvegből van a hátlapja. Az i5 sokkal strapabíróbb mint bármely más telefon a piacon. De ez amúgy is kit érdekel? Úgyse dobálod. Itt már úgysem fogsz különbséget észre venni. Azt ajánlom, hogy menj el a legközelebbi Media Markt-ba, és vedd kézbe mind2 készüléket. Amelyik jobb érzetet nyújt, azt vedd meg.
2013. szept. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést! [link]
2013. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Időpont ma 19:15

És, akkor most mi van? Nézzük már meg, hogy a samu milyen árkategóriában van jelen. Gyakorlatilag az alsó gagyitól a felsőbb kategóriákig. Ebből vajon mennyi az az árkategória ami 120e felett van??? Ha csak ezt néznék, akkor már egyből nem lenne olyan szép eredmény.

Ráadásul nem egyszer lehet olvasni, hogy míg az apple a ténylegesen eladott készülékek számát közli, addig a samu a viszonteladóknak leszállított darabszámot. Aminek köze nincs az eladott darabszámhoz.

De most tényleg azért jobb a samu, mert többet ad el?

Azért elég sok panaszt hallottam már az SGS sorozatra, ráadásul elég szégyen, hogy az SGS4 alapból lagol. Saját magam győződtem meg róla. Hiába a bika HW ha fos a SW. A korlátozott tárhelyéről már ne is beszéljünk amikor csak 8GB áll rendelkezésre ami igencsak könnyen betelik és nem lehet SD-re pakolni a cuccokat.

A samu telepakolja minden fölös sz* rral a telóját ami jól mutat a feture listában, de használhatatlan. Az SGS4 bemutatója is valami iszonyat fos volt még a droid fanok is orrba-szájba fikázták, hogy hogy lehet ennyire gagyi valamit előadni. Vagy kérdezd meg azt aki itt írta, hogy az SGS4 random rebootol neki hetente meg lagol. Ezért kell az erős vas, mert maga a rendszer egy erőforrásigényes tákolt fos.

Pedig nagyon tetszik a note3, de ezek miatt igencsak elgondolkodtam, hogy vegyek-e. Azért még rajta van a listámon.

2013. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ejha! Valaki törölte a válaszom nagy részét. A moderator is Iphone fan? Ilyet még nem pipáltam. Ott szépen alátámasztottam. Mindegy! A Samsung átkozottul jó telefonokat gyárt. Nekem csak Samsungom volt. Az hogy valaki nem ért a telefonjához és ezáltal laggol, amit nehezen hiszek el az erős hardver végett. Gyári hibák mindenütt előfordulnak. Láttam én már Iphonet is laggolni. Maradjunk annyiban hogy mindkét gyár jót alkot.
2013. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Igen lagolhat az iPhone is, de nem gyári állapotban. Márpedig én több SGS4-et is nyomogattam gyári állapotban és mind lagolt ráadásul semmi egyéb telepített alkalmazás sem volt rajtuk.. Ezek szerint mind gyári hibás volt?? Ezt meg én nem hiszem el.

Hiába az erős vas a SW egy fos még mindig. Ezt a samu nagyon elszúrta. Ráadásul az a csúszós szappantartó múanyag is elég gagyi. A note 3 talán bőr hátlappal érkezik.

2013. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!