Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan gyorsíthatom a telefonom?

Hogyan gyorsíthatom a telefonom?

Figyelt kérdés
ha új android rendszert rakok rá? mert most nagyon lassú,le is töröltem mindent a gyári beállításokkal
2013. aug. 29. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen telefonról van szó?
2013. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
alcatel ot 995...pl engedélyezzem ezt a firmwaret? jelenelgi verzió 2.3.6
2013. aug. 29. 16:27
 3/6 A kérdező kommentje:
meg fontos a gmail cím?
2013. aug. 29. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:

JB-s főzött Rommal lehet javítani a sebességén.

Bővebb infó itt: [link]

De mielőtt bármit elkezdenél módosítgatni telepítsd rá a gyári ICS-t.

2013. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, Android esetén fontos a Google fiók.
2013. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen. Próbálj meg kitörölni a főoldalakról mindent. Szedd le playről az Andvanced System Mobile Care-t. Jah, ha van vírusirtód, töröld le azt is, ha van akku szint kijelződ (külön progi), töröld azt is. Miután megvan, lépj bele az advanced system care-be, és indítsd el a keresést. Ez sok felesleges dolgot fog találni, ha van vírus, azt is. Ha kész, menj a javításra, és rendben. Ez a progi fusson mindig (vírusírtóként is működik), + a beállításokba az állapotjelző ikonnál beállíthatod, hogy az akku szintet mutassa (így akár 3 program helyett használhatsz 1et). Ez után nézd meg h gyors e a telód. Ha gyors, akkor csak a leterhelés miatt volt lassú. ha nem, akkor más a gondja.

Jah, ha pedig gyors, akkor rakj vissza a főoldalra pár widgetet meg alkalmazást, de ne annyit, amennyi volt!! Aztán használd egészséggel!! :)

2013. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!