Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet belső memóriát...

Hogyan lehet belső memóriát felszabadítani?

Figyelt kérdés
Androidos telefonom van,sd kártyán 3,5giga szabad helyjel,minden alkalmazást arra tettem át,de a belső memória megtelt,és nem fogad üzeneteket se,de nem tudom mit kéne törölni ha egyszer mindnen sd-kártyán van
2013. aug. 30. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

hiába van SD-én a telefonon akkor is elfoglal pár megát vagy kilobájtot.

Ezen nem hiszem, hogy lehet változtatni, sajnos törölni kell, a telefontárolóba legyen mindig 20 vagy legkevesebb 15 Mbyte.

2013. aug. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nem tudom mivel van tele a telefontároló,ha az összes letöltött alkalmazásomat már áthelyeztem sd-re,zene még nincs rajt,kép meg 3db,és 1üzenetet hagytam meg
2013. aug. 30. 20:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ír ki egy nagyobb alkalmazásnál pl.:20 Mbytes alkalmazásnál 3Mbytot mert az a 3 foglalja a helyet a telon, képeket zenéket SD-n tároljuk lehetőleg, pár alkalmazást lehet törölni kéne mint azt mondtam.
2013. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!