Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-el kapcsolatos kérdések?

Iphone 4-el kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

Kérdéseim a következők: Ha független készüléket veszek akkor jó e abba a tmobilos simkártyám ami előzőleg egy nokia nem érintőképernyős telefonban volt? vagy hallottam olyat hogy vágni kell.

A másik hogy rendes magyarországon használatos töltőt adnak hozzá mert láttam 3 ágút is.

És a harmadik: Megvegyem? nekem nagyon jól jönne:

[link]


2013. szept. 3. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

megyek visszafel. megvegyed-e? nekem az van, én szeretem, viszont ha esetleg kijön az olcsóbb iPhone 5C, fél éven belül inkább váltani fogok majd. nem rossz, valójában még 1-másfél évet simán ki lehet vele úgy húzni, hogy bármi használat beli problémád legyen vele.

Aztán töltőből igen több féle is van, mint általában minden elektromos eszköznél, van US és UK változat is. Viszont általában vannak ezekhez fillérekért EU átalakítók, de szerintem esztétikusabb, ha egyből egy EU szabványos töltővel veszed(eredeti különben 5-6ezer Ft körül mozog).

Végül igen, a normál "miniSIM" nem jó az iPhone 4-be, "microSIM" kell bele. Több lehetőséged is van. Bemész telekomhoz, ők 4500-ért cserélik neked, ekkor egy teljesen új kártyát kapsz, tehát előtte érdemes az összes számodat valahol eltárolni(viszont a régi simet megtarthatod, csak érvénytelenítik, így viszont másik telóból ki tudod írni róla a számokat). Másik megoldás a gsm boltos verzió, hogy erre alkalmas eszközzel vágják. Valahol 200, valahol 1000 Ft, de van, aki ingyen is megcsinálja.

2013. szept. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A megvegyem e dolgot úgy értettem hogy azt a készüléket amit belinkeltem. Csakmert vhonnan hallottam hogy ennyi pénzért lehet hogy becsapnak.
2013. szept. 3. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:
jah ne. szinte 100%, hogy kamu hirdetés. [link] tessék, itt egy régebbi hirdetés, ugyanazzal a képpel.
2013. szept. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jah, és most értettem meg, miért ilyen istenhátamögötti helyeken "árulják" a cuccokat. feltünteti ugyan, hogy van személyes átvétel, de szinte biztos, hogy az érdeklődő nem besenyszögi, és nem is fog oda elmenni, ezért postán szeretné megoldani az üzletet.
2013. szept. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
menj el érte besenyszögre
2013. szept. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, mindenképp személyesen kell, főleg ha nincs messze, viszont számolni kell vele, hogy nem találsz ott senkit. de persze ez csak elővigyázatosságból mondom. én is jártam már sajnos úgy, hogy egy fényképezőt szerettem volna venni, szerencsére ingyen utaztam, így csak időmbe került. elmentem 200 km-re, majd a buszállomás megbeszélt pontjában hiába vártam, nem jött senki, telefon kikapcsolva.
2013. szept. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!