Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 S vagy a Sony Xperia Sp?

Iphone 4 S vagy a Sony Xperia Sp?

Figyelt kérdés
Közeljövőben szeretnék új telefont venni.Mi a véleményetek? Előre is köszönöm!

2013. szept. 12. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Sony Xperia Sp!

Mivel az androidon a google play mindig fog müködni bármilyen régi lesz a telefon ellenben az iPhonokkal ahol megszüntetik a támogatást (ösztönzés új modell vásárlásra) és az Apple storba SE bírsz majd belépni...

2013. szept. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm !! :)
2013. szept. 13. 01:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes komment. Androidnál is meg szűnik a támogatás! Ha olyan papot akarsz leszedni ami értelmes. Azt ne mond nekem, hogy egy 4 éves telefon elbír egy FIFA 13at vagy egy need for speedet! Hülye érv. Ha instabil rendszert akarsz ami le lesz terhelve akkor android... Mivel az adroidot minden cég maga formálja így elkerülhetetlen, hogy ne egye a plusz dolgok a ramot belassul... Nagyon. Én elfogyasztott am egy HTC wildfiret, Galaxy Axet Galaxy s, s2, s3 mielőtt Appletalk vettem volna és néha közbe is. Lehet belül gyengébb az Apple de. A rendszer se zabál annyit.
2013. szept. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a instabil rendszert egy legenda az iPhone fanok körébe!!!

És még egy androidos telefonra tudsz letölteni appoka a világ végiig addig a apple egy idő után ahogy elöregedik a modell azt is megszünteti hogy az appstoreból belépj hogy valami programot le tudj tölteni...

Mióta megjelent a Nexus 4 azóta iphone már rég nem olyan jó telefon...vagy mióta az Android 4.2

Már mikor megjelent az Android 3.2.1 már akkor egy kicsit beijedt az apple!

2013. szept. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi szunik meg ? A legelso generacios iphonenal (7 eves modell) is tudsz letolteni ... Ezt a hulyeseget milyen vicclapban olvastatok ?
2013. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Iphone-ja van haveromnak!
2013. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sony Xperia SP!


Nekem is az van, T-mobilos. Hülyeség, hogy belassul! Nekem egyszer se laggolt, vagy fagyott volna ki. Normálisan kell használni a telefont, nem pedig telerakni mindenféle appal, amit majd utána úgyse használsz. Rootoltam a telefont, majd a T-mobil hülyeségeit kiszedtem, így a 4.3-as android eszik kb 400MB RAM-ot, így marad kb 600MB. Ez a memória meg bőven elég a HASZNOS appoknak és a játékoknak! :)


Nem találkoztam még olyan játékkal, ami behúzta volna a telefont.


Néhány példa:

- Asphalt 8

- SG: DeadZone

- NFS Shift


iPhone-nal nincs különösebb bajom, csak egy androiddal sokkal, de sokkal több mindent tudsz csinálni, ha értesz hozzá.

2014. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!