Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia L külső vélemények? FONTOS

Xperia L külső vélemények? FONTOS

Figyelt kérdés

Venni akarok egy Xperia L-et de nemtudom nem-e női telefon egy kicsit? Haverom szerint csúnya..

Fiúk, lányok vélemények? Fiúk akinek van annak mit szóltak hozzá a többiek?

F/17


2013. szept. 19. 16:53
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem semmi nőies nincs benne. Ne rózsaszínben vagy fehérben vedd és akkor nem néznek búzának. Amúgy pedig lehet még fogod hallani az életben párszor, de miért érdekel más emberek vélménye? Neked tetszik, lemondanál valamiről ami tetszik csak azért mert más leszólja? Hát csapd arcon az illetőt, hogy törődjön a saját dolgával! Manapság amúgy is mindenki a másik dolgába ártja magát. Nagyon fontos ám ki mit hogyan csinál... Na mindegy végülis 17 évesen lehet még nekem is fontosak voltak az ilyen jellegű külsőségek.
2013. szept. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi:D

Hát tetszik, de eddig is ilyen duci telóim voltam, most meg egy karcsú lenne.. inkább valami egyszerűbb "téglát" szeretnék (nem vastagságban). Tudtok olyat ajánlani? Max.60k-ért?

2013. szept. 19. 17:18
 3/3 schumilex55 ***** válasza:

Egy rokonomnak ilyen van, hát nem tudom szerintem eléggé jó telefon, tokkal még jobban néz ki, főleg hogy a telefon és a tok is fekete.

Nem ciki ezzel ki menni sehova, inkább az ellenkezője.

2013. szept. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!