Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az emberek nagy...

Miért van az emberek nagy százalékában rossz előítélet az apple termékek iránt? Ennek ellenére azt veszem észre hogy egyre több ismerősömnek van.

Figyelt kérdés
(nekem is ilyen telóm van)

2013. szept. 20. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mi ez a nagy százalék? Van erről valami konkrét felmérés?

Ne a habzószájúakból indulj ki. Ők kisebbségben vannak. Csak mivel állandó jelleggel irkálnak, ezért megtévesztő és úgy tűnik, hogy sokan vannak.

De az, hogy nagy százalék az nem konkrét. Szóval mi az a nagy százalék konkrétan?

2013. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

Az "utálók" 2%-a az, aki divatból utálja.

DE a maradéknak nem előítélete van, hanem egyszerűen ért a technikához(és egyáltalán nem kell nagy tudásra gondolni). Egyébként nem konkrétan a termékeket utálják, sőt el is ismerik, hogy minőségileg jók, a baj a cég üzletpolitikájával van.

A divatot a technika elé helyezik, sokszoros áron adnak el olyat, amit a konkurens sokkal olcsóbban kínál. Mesterségesen generálnak felhajtást a termékeik körül (hype-olják), és meggyőzik az egyszerű és hiú embereket.

2013. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2.-nál a pont. Én nekem nincs vele semmi bajom, csak nem ér annyit amennyi.
2013. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
azthiszem megkaptam a választ köszönöm a nagy százalék nem felmérés hanem nap mint nap találkozok emberekkel és sokszor előkerül a téma ha előveszem a zsebemből. " na nekedis Ifosod van?" :D.De lényeg megvan
2013. szept. 20. 20:00
 5/15 anonim válasza:
Ez azé van mert sok ember irigy hogy nekünk van! Mert hogy ök nem tehetik meg hogy iphone 5 öt vesznek 200 000 hanme van egy valami fos telefonok és az irigység miat ez a vélemény aki ismeri az apple termékeket tudja hogy azé az 5s egy csucskategoriás telefon és angyon sokan nem tehetik meg hogy ilyenük legyen! akinekk iphona van az tidja hogy nem ipfoss hanem egy nagyon stabil keméyn telefon! :) csak én az iphone tervezök helyet már az 5s 5 colra csináltam vvolna mert aza 4 col kicsi!.
2013. szept. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Tessék kedves Kérdező, itt az élő bizonyíték, hogy ki is az apple legnagyobb célközönsége (#5). Ez az átlag szint.


Iphone-t venni olyan, mintha vennél egy mercedes-t citroen motorral 100 egységért, miközben vehetnél egy bmw-t saját motorral 70 egységért.

2013. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

# 4/6 - Ha nyernék a lottón se iPhone-m lenne, akár hiszed akár nem! Inkább vennék 100.000-ért egy Nexus-t vagy egy Galaxy S4-et...

Előző: Neked teljes mértékben ismét igazad adok!

2013. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

azért a mercedes-es hasonlatot túlzásnak érzem egy kicsit mert az iphone nem olyan az egy apple autó apple motorral.

Ez az egyik nagy előnye gyártónak mivel le van fixálva hogy a software milyen hardware-be kerül.Nem azért veszem meg mert megtehetem hogy nekem lehet hanem azért mert szeretem és dolgozok érte hogy legyen rá pénzem mert szeretem.Hozzáteszem nemszeretem azokat akik megkapják a fehérájfont nem is tudja mire képes Csak azért kell mer menő...

2013. szept. 23. 18:23
 9/15 anonim ***** válasza:

Félre érted. Pontosabban úgy reagálsz, ahogy az apple iphone tulajdonosok, csak kulturáltan (Te vagy az 1%). Bocsánat, hogy ilyen autós példát hoztam fel, de hirtelen ez jutott eszembe (és akkor maradnék is ennél).


Nem azt mondom, hogy a citroen motor rossz, hanem azt hogy mercibe csomagolják és emiatt sokkal drágább az egész. Valóban az ipohne, stabil és kompakt teló, de ennyi az egyetlen pozitív tulajdonsága, ráadásul ez másra is elmondható.


Gyorsan kerestem egy webes mobil boltot, első találat viptechnika.hu, onnan mutatom most be az adatokat(tényleg csak néhányat).


Iphone 5s 16GB kártyafüggetlen 330.000Ft

proci: 2x1.3Ghz - Ram: 1Gb - fényképező: 8mp - kijelző 640x1136(átmérő 4inch) - akku: 1440mAh


Nem is untatlak a Samsung, LG, Motorola adatokkal, amiket ezeknél többségében jobbak és az áruk k.függetlenül 150.000Ft körül van.


Inkább nézzük Sony Xperia Z1 16GB k.függ.- 220.000Ft-ért

proci: 4x2.2Ghz - Ram: 2Gb - fényképező: 20.7mp - kijelző 1080x1920(átmérő 5inch) - akku: 3000mAh


...és sok másban túlszárnyalja (előlapi kamera, kijelző technológia,gpu stb). Ennek ellenére az iphone 110.000Fttal drágább!

Hogy lesz egy ilyen technológiailag középkategóriás telefonnak prémium ára? Nincs olyan gyártó (tv, bicikli, autó, hajó, hűtő stb. stb.) aki ilyet megengedne magának. Ezt csak úgy lehet elérni ha az emberi butaságra, hiúságra és csordaszellemre építik a marketingjüket (ebben az ügyességüket el kell ismerni!)

2013. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

egyébként pont ma néztem egy videót nem kötözködésképpen mondom hanem érdekességképp az iphone-ban a processzor gyengébbnek TŰNIK de nem az


http://www.youtube.com/watch?v=mhsQFKrNnNw


Mivel egy kiforratlan android operációs rendszer van rajta ami szopja az energiát.Nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak róla mérgembe cseréltem sony ericcson-ról iphone-ra.Nem akarom elmesélni mert elkap az indulat :D . Az Apple marketingjének sok köze van hozzá hogy ennyibe kerül az biztos ja és nem muszály a 64 gigás telefont megvenni 300-ér 16 gigás is bőven elég. Az apple elérte azt hogy akinek iphone kerül a tulajdonába az már szinte egy új közösség tagja. Az iphone exkluzív. Gyors tiszta és egyszerű.Nekem magáról a külsejéről is csak ez tud eszembe jutni.Először mikor a kezembe fogtam azt mondtam ez kerül ennyi pénzbe ebbe nincs semmi felnyitom egy egy menü az egész nem olyan mint az android hogy alkalmazások kezdőlap stb.De rájöttem nem is kell túlbonyolítani egyszerűen megfertőzött az egyszerűsége és a szépsége.Nálam kivan használva rendesen.Ha megveszi valaki és használja mondjuk 2 évig szerintem neki is megváltozhat a véleménye és elfelejti mennyibe került nálam ez volt.Hozzáteszem az android is sokat fejlődött azóta láttam hogy jobb lett mint nekem volt de már késő nem fogok visszaváltani.

2013. szept. 25. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!