Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphone 3 a beetetésekor...

Az Iphone 3 a beetetésekor tényleg nem volt annyira drága?

Figyelt kérdés
Ugy értem, amikor elkezdték árulni itthon is. Akkor állitolag ilyen 40 ezer volt 6 ezres elöfizetéssel.
2013. szept. 23. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Megkerestem neked az origo akkori hírét:

[link]

Ez alapján a 8 gigás változat 27 990 Ft volt 2 év hűséggel az Ikon 400 csomagban (9900Ft előfizetési díja volt akkoriban).

2013. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na de azóta már végbement az agymosás, és el lehet adni drágábban is ugyebár
2013. szept. 23. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem erről van szó. Azóta jelentős mértékben gyengült a forint (2008 szeptember végén 244 volt egy euro, ma 300), és kapott pár adót a távközlési szektor. (Azt pedig gondolom nem hiszed, hogy lemondanának a nyereségükről, egy profitorientált vállalkozás egyszerűen nem így működik, így továbbhárítják - nem véletlen 12 ezer már az ikon 400-as csomag...)
2013. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, nem szeptember végén, hanem az elején.
2013. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hihetö amugy, hogy egy olyan áru telefont tudtak "türhetö" áron adni...


nekem most van olyan tudásu telom, mint az iphone 3 (desire c)

2013. szept. 23. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!