Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s vs Samsung Note 3?

IPhone 5s vs Samsung Note 3?

Figyelt kérdés

Karácsony környékét új telót szeretnék venni, addigra mindkettő kijön, szerintetek melyiket vegyem meg? A Samsung ötletei tetszenek (osztott kijelző, szemkövető szenzor stb)

viszont az Apple IOS-ét jobban szeretem, úgy érzem abban rend van, nincs minden egybe hányva mint az androidnál, viszont nincs annyi jó ötlet (jó az 5s gyorsabb, ugyanakkora üzemidővel, meg az ujjlenyomat cucc sem rossz, de a samsung ötletei jobban tetszenek). Illetve az anyaghasználat ami még az apple felé visz engem.



2013. szept. 24. 21:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Bár a samsungnak vannak akciói és az apple...

Az apple is ott lesz :)

2013. szept. 28. 20:34
 12/13 ICUK válasza:
50%
Nekem először Iphone 5 volt/ van is ... Imádom, csak az aksi nem bírja intenzív használat mellett 4 óránál tovább.. Ezért vettem egy Note3at :) Egyiktől sem tudok megválni imádom őket..nem tudnék dönteni a kettő között :) Úgy h így maradt hogy 2 telefonnal élek xD
2013. okt. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
34%
Faternak 5s-e van agyhalál ami jó rajta az tényleg az újj meg a rendszer nem lehet lefagyasztani! Nekem Note3 van és jó erzés fatert kiröhögni meg a buta haverjaimat amikor iTunes-al szívnak! Semmire se való az alma csak ha üzletember vagy vagy a pénzedet mutogató valaki! Biztonsági megoldások is elég kemények a Note3-ban lenyomat olvasó nélkül! Remélem segítettem és a pénzes beszólással nem téged akartalak oltani! :)
2014. jan. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!