Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 5 vagy 5C?

Apple iPhone 5 vagy 5C?

Figyelt kérdés

arra lennék kíváncsi hogy a kettő között mi a különbség mert ahogy én látom csak külsőleg változott de az 5c ára nem olcsóbb semennyivel és az 5ös sokkal jobban is néz ki

melyiket érdemesebb megvenni nem most szeretném hanem karácsonykor


2013. szept. 29. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
13%

Az 5C annyiban különbözik a sima 5-től, hogy a kijelzőjén nincs Gorilla Glas, viszont van rajta térkép (Maps)

Egyébként az iPhone-ok nem érik meg az árukat, egyedül az operációs rendszerük a legjobb, de az önmagában nem elég, az Apple-termékek túl vannak árazva!

2013. szept. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ja, és 1., te meg ne döntsd el, hogy kinek milyen telefon való!
2013. szept. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem. Túlárazott mind a 2
2013. szept. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
pont annyira van túlárazva, mint bármelyik gyártó felső árkategóriába tartozó modelljei...amúgy nem lehet megmondani , melyik a jobb választás, ameddig az 5C nem kerül itt forgalomba. nekem fontos az, hogyha 2-3 év múlva el szeretném adni a telót, akkor kapjak is érte pénzt...most azon a véleményen vagyok, hogyha 5C-t vennél, talán az anyaga miatt nem lesz annyira értékálló, mint mondjuk az 5. de ez attól fog függni, hogy mennyire lesz sikeres itthon. ha aránylag kelendőbb lesz, mint az 5, akkor nyilván jobb a helyzet.
2013. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem az árát kérdeztem azt énis tudom arra lennék kíváncsi hogy mit módosítottak az 5C-n!

köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 29. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:
állítólag az előlapi kamerát fejlesztették meg tán az akkut növelték, ezeken kívül meg át is rendezték a dolgokat, csatlakozók helyét, hogy ne legyen az i5 alkatrészeivel kompatibilis.
2013. okt. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es : dehogy nincs gorilla uveg a c-n ...


Amugy ugyanaz a bele , pont azert vontak ki az i5-ot a keskedelembol,hogy ne rontsa az 5c piacat .. Izlesek es pofonok,nekem is jobban tetszik a klasszikus i5 ,de ebbol karacsonykor maximum valami beragadt keszletbol tudsz majd ujat venni

2013. okt. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!