Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért megy folyamatosan a...

Miért megy folyamatosan a Sony Ericsson vs. Nokia harc?

Figyelt kérdés
Szerintem senkit nem érdekel hogy a 3. szomszédnak a nokia jobban bejön mint a se (vagy fordítva, teljesen mind1) én nem azért veszek telefont hogy most a legújabb nokiám vanvagy a legújabb se-m, hanem azért hogy megfeleljen az elvárásaimnak, könnyen tudjam kezelni, stb, és azért valjuk be, ez mind csak megszokottság kérdése.. ti hogyvagytok ezzel?
2009. nov. 7. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért megy a harc ? Azért az egyetlen egy dologért ami a mai világot irányitja , és ez nem más mint a pénz. Ezért megy a harc a nagy- kicsi- közepes cégek között , mindenhol.

Nekem teljesen mind1 milyen mobilom van most pl.: lgkp500, de elötte volt 2 évig egy Sony Ericssonv630i , és azért voltak/van ez mert ez tetszik/tetszett. Lehet velük telefonálni , meg mindent amire nekem szükségem van.

2009. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már én is találkoztam megszállott nokia-mániásokkal, akik szerint kizárólag a nokia márkájú telefont lehet csak MOBILTELEFON néven illetni, a többi mind csak sz@rkupac...


Én jót röhögök rajtuk! :D


Nekem az első telefonom egy Nokia volt, na ennyi pont elég volt ebből a márkából, köcce soha többé!...


Azóta már sok-sok telefonom volt, egyiket sem cseréltem volna el nokiáért.


A férjemnek is évekig a nokia volt a "csúcs", aztán tavaly mégis rájött, hogy a Samsung sokkal többet tud, feleakkora, sőt egyszerre 2 SIM-kártyát is kezel. :D


Amúgy engem nem nagyon érdekel, kinek milyen mobilja van, magánügy! Csak szánakozni tudok azokon, akik nokiával a zsebükben azt hiszik, hogy a többi ember lesajnálnivaló... :-P

2009. nov. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első válaszoló félreértettél :) nem a cégek, hanem az emberek közötti harc :)
2009. nov. 7. 22:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert az ember azt dicsőíti, ami neki van, tehát nekem volt már sony ericssonom is, meg most nokiám van, és amíg se-om volt, addig azt dicsértem, és védtem, most pedig a nokiát, és ez nem csak a telefonnál van, hanem pl. tv-nél, vagy hangfalaknál, erősítő, számítógép, stbstb. Ilyen az emberi természet. Szerintem ez az oka :)
2009. nov. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!