Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudom róla hogy mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom róla hogy mekkora sz*mét pasi mégis akarom őt. Miért vagyok ilyen buta?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a volt barátnőit nem becsülte, megcsalta őket. Hirtelen felkapja a vizet, nem igazán veszi komolyan a kapcsolatokat. De velem mégis kedves, bújós, azt mondja már komolyodott és másként viszonyul a nőkhöz. Persze nem hiszem el neki 100%-ban amiket mond, de hinni akarok neki. És szeretném őt magamnak. Érzem hogy csalódni fogok benne mert az én kedvemért nem hiszem hogy megváltozik. Miért vagyok ilyen hülye hogy így is oda vagyok érte? Nagyon szeretném őt...
2013. ápr. 28. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert kívánod a 20centis kemény faxát.
2013. ápr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom mekkora neki :D

Még nem volt szex, csók sem, csak ismerkedünk. De nagyon oda vagyok érte. Ja és nem is gazdag. És nem is jóképű :D

Csak valami nagyon vonz benne, a jó szövege vagy a kedvessége vagy nem is tudom mi...

2013. ápr. 28. 10:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondom én hogy csak faxa izgat. Ha nem jó képű, ha nem gazdag, ha egy tapló akkor mégis mi más kellene neked mint a farka?!
2013. ápr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert a rendes pasik unalmasak a számodra. Aztán majd ha nagyot esel akkor foghatod a fejed!
2013. ápr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fog megváltozni, a többiek sorsára jutsz, ha nem állsz meg. Én a helyedben tuti megállnék, és inkább hátra arc. Kell a fenének az, hogy az ember utána évekig rakja magát ismét helyre.
2013. ápr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

HAZUDIK!

Nem fog megvaltozni, en is balga voltam, bedoltem a szep szavaknak!

De az ilyen f@szfejek nagy jatekosok am, egy szavukat sem lehet elhinni!

2013. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!