Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone Red tarifa a Vodafone...

Vodafone Red tarifa a Vodafone-nál, hogy van ez?

Figyelt kérdés
szeretnék előfizetést kötni a vodafonnál vodafone red tarifára. a red basic előfizetés havidíja 10ezer a red plusé pedig 14ezer. és ehhez hozzáadódik a telefon havidíja is amit vásárolok. pl az iphone 5-nél ha vásárláskor 100ezret kifizetek a telefonért ezen tarifák valamelyikében. akkor miért kell pluszba még havonta 5ezret fizetnem vagy 8ezret ha csak 10ezret hagyok a boltban? ez eddig nem így volt a red tarifánál. eddig az iphone 5 a vodafon ezen tarifáiban 50ezer volt. és nem kellett utána a készülékre fizetni semmit. csak a havidíját az előfizetésnek. Segítsetek kérlek hogy megértsem ezt. !!!!!!!!!!!!!!!

2013. okt. 5. 15:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
jó figyelj. erre rohadtmód nemvagyok kíváncsi úgyhogy kérlekszépen máshol oszd az észt. köszönöm!
2013. okt. 5. 18:39
 12/13 Kittycica94 válasza:

Ez engem is foglalkoztatott, én Samsung galaxy s4et akarok venni!

Ma be is mentem, hogy biztosan elírás vagy itt valami nem stimmel! ÉS NEM!!!!

Jelenleg minél feljebb mész,annál drágább a telefon! Felháborító, hogy kötsz egy két éves havi 10ezer forintot előfizetést és drágábban kapod meg a telefont, mintha feltöltőkártyásan vennéd meg a telefont!!!!

2013. okt. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Szolek Kristof válasza:

Folyamatosan trükköznek a készülékek áraival ezt nagyon nehéz követni.

Van néhány oldal, ahol már össze tudod hasonlitani a tarifákat, ezek közül a legjobb (ahol telefont is össze tudsz hasonlitani) az a www.tarifaexpert.hu

Nem feltétlenül a vodafone red a legjobb tarifa még akkor sem, hogyha korlátlanul akarsz beszélni - az oldal kidobja melyik a jó neked.

2016. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!