Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N8 vagy Nokia Lumia...

Nokia N8 vagy Nokia Lumia 520-at vegyek?

Figyelt kérdés
N8 többet tud ahogy én néztem, de azzal az a problémám hogy Symbianos és azt úgy hallottam hogy nem fejlesztik tovább, vagy az nem probléma?

2013. okt. 9. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Valamiben az N8, valamiben a Lumia 520 jobb, de hosszabb távon a Lumia 520-at érdemes megvásárolni a hosszan tartó támogatottság (2016), és az alkalmazások száma miatt!
2013. okt. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! Lumia 520-at veszem akkor valószínű, csak avval meg az a bajom hogy vaku meg rádió nincs benne, de amúgy minden megvan azon kívül ami nekem kell, de hát nem tudok mit csinálni, ebbe az árkategóriába nem látok olyat amibe vaku is van ,többet meg nem tudok most érte adni
2013. okt. 9. 19:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Rádió van benne, viszont a vakut tényleg nélkülöznöd kell, mert az már a Lumia 620 "kiváltsága" és egy kicsit drágább.
2013. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
telefongurun azt írja nincs benne rádió
2013. okt. 9. 20:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Azóta jött rá egy Amber frissítés, ami az FM rádión kívül sok más hasznos dolgot hozott a rendszerbe. Épp ez az egyik legjobb a Lumiakban, hogy félévente jönnek nagyobb szoftverfrissítések, amik sok újdonságot hoznak a rendszerbe!
2013. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon fasza akkor csak a vaku hiányzik, azt meg elviselem akkor :)
2013. okt. 9. 22:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Fotózásban nem egy ász, de ebben az árkategóriában még jobb is a többinél - N8 lényegében ebben erősebb a Lumia 520-tól.


Milyen telefonról váltasz?

2013. okt. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

régi sima telefon :) Samsung GT-S5230

ez lesz az első okostelefonom :)

2013. okt. 9. 22:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Ó, hát akkor első okostelefonnak meg a legjobb választás a Lumia 520, mert egyszerű de nagyszerű :) És ha megteszik a rendszer, de többre vágynál (mert 520-ban vannak apró korlátozások, amik a felsőkategóriában nincsenek, pl. Glance Screen vagy a vaku), akkor nagyon sok lehetőséged akad majd később.
2013. okt. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi meggyőztél, a Lumia 520-at fogom megvenni :) aztán később majd lecserélem egy jobb Lumiára ha lesz rá pénz
2013. okt. 9. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!