Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti értitek mi értelme van az...

|Orfeusz| kérdése:

Ti értitek mi értelme van az iPhone 5C-nek? Mármint mennyire hülyének kell lenni hogy valaki ilyet vegyen.

Figyelt kérdés

Eddig se voltam elszállva az Apple politikájától, de ez még 3 lapáttal rátett. Azt már megszoktam hogy a telefonjaik 30-40 ezer forinttal drágábbak a konkurenseknél, de ez... Hogy a régebbi termékükkel teljesem megegyező telefont GYENGÉBB MINŐSÉGBEN műanyag házzal a fém helyett, 30 ezer forinttal DRÁGÁBBAN el tudják adni. És tudják hogy a mélyen tisztelt rajonjóik igenis meg fogják venni, mert újabb mint az iPhone 5, akkor sokkal-sokkal jobb. Konkrétan hülyének nézik a saját vásárlóikat. És akkor még mondják hogy mennyire innovatívak, és mennyire reális az árazásuk mert 'a minőségért meg kell fizetni'.

Egyébként az Applenek 165 dollárba kerül egy ájfónt előállítani, ezt rakja a boltokba 800 dollárért.


2013. okt. 15. 17:07
 1/6 anonim válasza:
Azért drágább mert még új, olcsóbb lesz mint az 5ös.
2013. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az értelme az hogy van rá kereslet.Megfogják venni.A cég ezt nézi elsősorban hogy van e kereslet rá.Ha úgy ítélik hogy van még 1 nagy szart is kiadnak telefon burkolatba.

ui: Android- tulajként mondom.Az IPhone megéri az árát,volt lehetőségem párat kihasználni.Semmi akadás ..(androidnál állandó hiba..) ha kismértékű is..néha előfordul.

Minden program/frissítés IOS-re jön ki hamarabb

S van pár program ami csak ide.

Sokkal "ügyesebb" a felhasználó réteg,olyan dolgokat kiviteleznek vele amit androidnál hiába keresel soha nem találod mag ha magad meg nem csinálod.

Megéri az árát annak aki kitudja használni.Aki meg csak "menőzés" miatt veszi az úgy járt mert kb. semmire se tudja használni csak wc-ben fotózni..

2013. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
HealandHeal most az 5C-ről van szó. Az 5 és az 5s létjogosultságát nem firtattam. (mondjuk az 5s 240 lepedős ára se semmi.
2013. okt. 15. 17:41
 4/6 Gugu Gabor ***** válasza:

Ugyan az mint a Galaxy S akárhánynak a HTC mittudom én minek és még sorolhatnám.

Nem vagyok alma fan, de ha megnézi az ember akkor az utóbbi kb 6 évben nem nagyon volt korszakalkotó fejlesztés hardware téren, még 2 mag még 512 mega ram még több pixel.

(azzal persze egyetértek hogy az alma aránytalanul drága de ha van aki megveszi akkor miért adnák olcsóbban) :)

2013. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
így van. ez az 5C valóban rettenetesen pofátlan húzás, de ez csak az elmélet. én is iUser vagyok, de mélyen elzárkózom azoktól, akik azért veszik, mert presztizs. igazából az ilyen provokálós kérdést felesleges feltenni, hiszen maga az állítás nyilvánvaló. A részletezés már nem igazán újdonság, hiszen a konkurensek 100-200ezer Ft közötti kategóriában szintén ugyanilyen drágák. Megy fel a többi is. Ha nem kerülne egy SGS4, csak 120ezerbe, akkor az Apple se merné 130-140ezer Ft fölé lőni az árakat, hogy versenyben maradjon. A gyártási költségek meg szintén a konkurensek drága telefonjainál ugyanannyira olcsóak. Ez mind csak a promózás. Nem kötelező a legdrágábbat megvenni(bár a kérdés nem is terjedt ki arra, annyira, hogy az Apple szart ad el sokért), kinek mennyi pénze van, azt veszi, gyártótól függetlenül.
2013. okt. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mekkora értelme van azon lovagolni,hogy mennyi az előállítási költsége valaminek és mennyiért adják el ? Szeretnék venni egy 2 literes turbódízel fullextrás Volkswagen passatot a 4500 euros előállítási árán .. miap5tsért kerül 25.000 euroba,amikor a szalonba megyek érte ???
2013. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!