Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Várjak a Note 3 megvételével?

Schumilex55 kérdése:

Várjak a Note 3 megvételével?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kiszeretném kérni a véleményeteket abban hogy szerintetek megéri-e várni 2 hónapot arra hogy megvegyem a telefont. Gondoltam rá hogy most hozom ki de általában karácsony felé kicsit lejjebb mennek az árak, de azt lenne jó megbecsülni hogy mennyivel. Mert ha nem olyan jelentős mértékben akkor inkább nem várok vele.

Köszönöm az esetleges válaszokat.



2013. okt. 20. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. okt. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg a legolcsóbb helyen 160 ezer forintba kerül, így azt tippelném, hogy karácsonyra olyan 135-140 ezer közé fog lemenni az ára. Persze ez abszolút nem biztos, hiszen elképzelhető, hogy emelkedik az euró stb.
2013. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

19 (4-es érettségi, most szakmán vagyok).

Úgy vélem hogy több intelligenciával is bírok mint te :)

Én pusztán érdeklődni szerettem volna mert, ezt olyankor csinálja valaki amikor az ismereteit bővítené, tudtommal erre van ez az oldal is. Előfizetésre hoznám ki, tudnám is fizetni gondok nélkül de nyilván nekem sem teljesen mindegy mennyi lesz a teljes összeg amit ki kell majd fizetni.

Bár nem szeretnék leszólni senkit, azért köszi hogy írtál.

2013. okt. 20. 13:10
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, a második sokat segített.
2013. okt. 20. 13:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. Amúgy én is szakmabeli vagyok. :)
2013. okt. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hangszoros válasza:
Annyival jobb az S4-nél, hogy érdemes problémázni?
2013. okt. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

S4 -ről hallottam egy-két panaszt így az inkább passzolom.

Egyébként igen, bár nem különbség van az LTE képes verzióik között én a note felé hajlok. A jelenleg piacon lévő egyéb high-end telefonokat is nézegettem de azt hiszem e mellett fogok dönteni.

Az s5 -öt (64 bites chipset stb.) és más gyártók akkori készülékeit pedig nem várom meg mivel mire kijön az lesz hogy akkor várjak már még egy fél évet a kövi csúcsmodellekre.

2013. okt. 23. 19:30
 8/8 A kérdező kommentje:
nem különbség -> nem sok különbség
2013. okt. 23. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!