Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Család szolgáltatás windows...

Család szolgáltatás windows phone kikapcsolása?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem már egy helyen láttam kiírva, de nem igazán segített, hogy vettem egy Nokia Lumia 520 as készüléket és nem enged letölteni semmit, mert azt írja ki, hogy " Be kell állítani a Család szolgáltatást " tehát hogy a szüleimnek engedélyezni kellene a letöltést, de nem igazán sikerül megoldani. Eljutok addig hogy létrehozok egy fiókot anyának és magamnak és összekapcsolom őket de több nem megy. Nem tudom mit tegyek. Valakinek hasonló probléma? Tudnátok segíteni kérlek, mert szeretnék letölteni néhány dolgot de így képtelenség :( Aki tud írjon légyszi, köszönöm!

2013. okt. 20. 15:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem ez nem függ attól minden a sajátom csak a nokia oldalához írtam anya email címét amit szinte nem is használ :) tehát :)
2013. okt. 22. 21:46
 12/12 anonim válasza:
hogyan??? írd le létszi részletesen... :)
2016. jan. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!