Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

szempontjaim:

- jó legyen a kamerája (leg. 5 megapixeles)

- legyen rajta IOS (nem tudom hogy ezt így mondják-e de mindegy:D)

- lehetőleg legyen rajta előlapi kamera

- ne nagyon legyen több 65.000 Ft-nál

Eddig egy HTC wildfire S-em volt (vagyis még van), de szegénykém már eléggé a végét járja. azért nagyon szeretem a HTC-ket. előtte samsung corby-m volt, és az a teló megutáltatta velem a samsung-ot, mondjuk annál a telefonnál csak jobb samsungok vannak. azelőtt pedig valami sony volt (gombos), a nevére már nem emlékszem, de nem volt rossz teló egy 9-10 évesnek:D

14/L



2013. okt. 25. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ezzel tökéletesen leszűkítetted a kört. iOS csak iPhone-okon van, és mivel 65k van rá, ezért abból maximum egy iPhone 4 jön ki.
2013. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nos.Legyen kamerája-a S.Galaxy Ace-től a Sony Xpeira Z1-ig minden teló

legyen rajta iOS-iOS CSAK az Apple termékeken van amiken pedig több mint 5MP-s kamera van

ne nagyon legyen több 65.000Ft-nál.Itt a bukta.Ugyanis új iPhone 4s-t (ugyan is ez alatt nem éri már meg megvenni)nem találsz.De még használtat se hiszem.

2 lehetőség van.Vagy rááldoznak a szüleid 120000-ret egy iPhonera vagy valami Androidos,WindowsPhoneos telót keresel.(sokkal jobbak vannak ennyiért mint az iPhoneok)

2013. okt. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
akkor nem ios. nem tudom hogy mondják. mindegy ezt hagyjuk.
2013. okt. 25. 19:04
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Látom hozzáértés megvan, neked nem kell okostelefon max egy Galaxy Ace.
2013. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Az iOS az Apple cég által gyártott termékeken futó operációs rendszer.Olyan mint a PC-n a Windows XP vagy a Windows 7/8.Van még Android nevű operációs rendszer meg a WindowsPhone.Telefonokra és táblagépekre vannak kitalálva.
2013. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Illetve van még több fajta is de ezeknek van jövőjük.
2013. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Egyet kell hogy értsek négyeskével,egy 14 éves gyereknek tökéletesen elég egy Galaxy Ace. Még sok is.
2013. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Honnan lehet tudni, hogy egy 14 évesnek milyen teló elég? Tényleg nem értem. Nem írta le, hogy pontosan mire kell neki, csak annyit hogy legyen rajta kamera és úgy tűnik, hogy tényleg nem nagyon ért hozzá, de én 14 évesen kihasználom az ipad 4-em képességeit és az xperia play telefonom (ami sokkal jobb mint a galaxy ace) bőven nem elégíti ki az igényeimet. Most lehet, hogy sokan csodálkoznak, hogy ugyan mik egy 14 éves fiúcska igényei: hát skype, internet, játszás, filmnézés, tanulás, stb. Lehet, hogy később fényképezésen meg telefonáláson kívül másra is akarja majd használni a telefonját a kérdező, ha rájön hogy milyen lehetőségei vannak egy okostelefonnak. Szerintem mivel 65000 a keret, ne büntessük egy galaxy ace-szel, hanem az annyiért kapható legjobb telefont kéne ajánlani, ami szerintem az xperia s.
2013. okt. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Xperia S na nevettess már mindjárt 2 éves és elavult, 65-ért qrvára nem éri meg.És te nem tudhatod h a kérdezőnek mik az igényei, nem mindenki basztatja állandóan a telefonját és mindent azon csinál amit lehet, és olyan aki nem ért hozzá annak nem kell se ájfon se xperia s se semmiféle csúcsteló. A galaxy ace csak egy poén volt, nyílván nem ajánlom azt azzal csak arra akartam rámutatni hogy elég lehet egy olcsóbb is ami kielégítheti az igényeit, viszont h pontosan mire kell neki arról még nem írt semmit.
2013. okt. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
#8 Dehogy használod ki teljesen ne beszélj már hülyeséget...egy iPad kihasználása nem a filmnézésben és a játékokban merűl ki...egy elfoglalt üzletember használja ki maximum az iPadját akinek számítógépe sincs.Én is alig használom ki,pedig naponta hordom magammal az egyetemre,oldalas dokumentumokat írok rajta,e-mailezek a csoporttársakkal,dropboxozok,youtubeozok,néha játszok is,és így is marha kicsi részét használom ki.Egy 14 éves gyereknek nincs olyan fontos dolga,amit egy galaxy ace-n ne tudna elintézni,nehogy már ebbe a tévedésbe essen a világ hogy minden gyereknek okostelefon kell.Fészbukozni elég a Galaxy Ace,nyugodj meg.Nekem tudod milyen telefonom volt 14 évesen?Egy nokia 3100....Örülj neki,ogy nem azt vágtam rá elöször,mert nemtudom gyereknek minek okostelefon.
2013. okt. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!