Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

szempontjaim:

- jó legyen a kamerája (leg. 5 megapixeles)

- legyen rajta IOS (nem tudom hogy ezt így mondják-e de mindegy:D)

- lehetőleg legyen rajta előlapi kamera

- ne nagyon legyen több 65.000 Ft-nál

Eddig egy HTC wildfire S-em volt (vagyis még van), de szegénykém már eléggé a végét járja. azért nagyon szeretem a HTC-ket. előtte samsung corby-m volt, és az a teló megutáltatta velem a samsung-ot, mondjuk annál a telefonnál csak jobb samsungok vannak. azelőtt pedig valami sony volt (gombos), a nevére már nem emlékszem, de nem volt rossz teló egy 9-10 évesnek:D

14/L



2013. okt. 25. 18:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Miért ne használnám ki? Találkoztál már velem? Miből gondolod, hogy egész nap csak játszok? Mert pont hogy nincs számítógépünk, úgyhogy mindent ipadon csinálok, és a gimiben nem kevés olyan házi van, amihez kell excel, powerpoint és majdnem minden nap beviszem magammal az iskolába. Jól is nézne ki, ha beállítanék egy számítógéppel hogy tessék tanár nő itt van amit kért mára :) és mivel ezeket az xperia playemmel nem tudom megcsinálni, tehát nem elégíti ki az igényeimet, ezért vettem egy ipadot de a telefonomat már csak telefonálásra használom, így ami neked volt telefonod 14 évesen, az így nekem is elég lenne.
2013. okt. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nem,nem találkoztam Veled,csak általánosítottam,mert általában egy 14 éves gyerek nem nagyon tudja kihasználni az iPad képességeit.De ha Te ezt mégis megteszed,akkor Te vagy a kivétel.Csak mivel nem mondtad ezt első körben,nem tudtam,hogy mit gondoljak.
2013. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyébkénrt azt kell hogy mondjam, hogy egyetértek Veled, igazad van, a legtöbben nem is értenek hozzá vagy csak fészbúkoznak az ájfónon mint a plázap!csák.
2013. okt. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!