Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a tapasztalat a nokia 5800...

Mi a tapasztalat a nokia 5800 XpressMusic-ről? Mennyire drága?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az van, én megbántam h megvettem nem olyan nagyszám ez a telefon,bár tény h ennyi pénzért megéri:S
2009. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miért mi vele a baj?Én majd most szeretnék ujat venni, és érdekelnének a vélemények.

Kb mennyibe kerül egy ilyen?

2009. nov. 13. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
60-70 ezer
2009. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs vele baj, csak tudja ez ember hogy mit vár el tőle.


Nekem ilyen telefonom van. Symbian rendszerű, olyan mint egy kis számítógép, a lehetőségek végtelenek szoftver ügyileg. Bár nincsenek rá olyan über 3D-s játékok mint iPhone-ra. A kameráját mindenképpen érdemes kipróbálni vásárlás előtt, mert nem készít valami túl jó képet, nehogy utólag érjen meglepetés.

A zenét fülhallgatóval jól szólja. Nem iPod/iPhone szint, de az átlag PC-k hangkártyájának minőségét és hangerejét eléri. A saját hangszóróján mesteri, én még ilyet nem hallottam, még az N95-nél is hangosabb, az Iphone-t pedig porba gyalázza.

Persze vannak hibák is. Pl az összes 2009 februárja előtt gyártott készülékben rossz a telefonálós hangszóró. De ezt garanciába cserélik, szó nélkül.

A GPS Garmin-nal hibátlan, 5 pásodperc alatt talál jelet, és kiválóan navigál. A Wi-Fi is kiváló, azonnal csatlakozik, nincs várakozási idő. A gyári webböngésző is kiváló, bár nagy oldalaknál instabil. És támogatja a Flash-t, egy youtube meg sem kottyan neki a böngészőn belül (bár az index.hu videói sajna már kifognak rajta).


Röviden ennyi. Én már régóta Sybmian mániákus vagyok, szerintem jó kis telefon, szerintem megéri az árát, főleg mostanában már elég olcsón be lehet szerezni.

Ha a neten veszed meg, vigyázz nehogy egy kínai modellt fogjál ki (nem kínai másolat, hanem rendes nokia), mert abban nincs Wi-Fi, és az itthoni 3G-t se támogatja.


Ha még többet akarsz a telcsiről olvasni: nokiaprogramok.hu -> 5800 fórum

2009. nov. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!