Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel tud többet az IOS egy...

Mivel tud többet az IOS egy ANDROID-nál?

Figyelt kérdés
Amit eddig hallottam: Nem fagy le, könnyen kezelhető, gyorsabb, jobban optimalizált. Még nem volt iPhone-om azért kérdezem. Most egy androidos telefonom van egyszer se fagyott le, könnyen kezelhető. Mivel tud többet?

2013. okt. 31. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
iOS lényegesen stabilabb, mint az android. Bár a nexus készülékek is nagyon stabilak az androiddal. Ha tehetném iOS-t futtatnák az android helyett a telefonomon, de mivel zárt rendszer így nem lehet.. Szerintem sokkal szebb, divatosabb. És tényleg nagyon smooth, nem laggol, még egy nagyon picit sem. Csak hát az a fránya ájfon az áraival.. :/
2013. okt. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy iPhone árú csúcstelefon droiddal is selymesen duruzsol, semmi baja sincs. Egy 40 ezres kínai telefon pedig akkor is szétfagyna, ha iOS futna rajta.


Nálunk a céges telefonok almák, de nekem nem tetszenek. Hiányolom a menü és vissza gombokat, nem tudom személyre szabni a kezdőképernyőket, kényelmetlen az iTunes, nincs memória kártya foglalat, macerás megosztani nem Apple készülékre a multimédiás tartalmakat és az új iOS színei marha idegesítőek. Most próbálom megbeszélni, hogy inkább adjanak eszköztámogatást és veszek egy saját, dual SIM-es HTC One-t, az almát meg vigye, aki jobban szereti.


Persze ez alapvetően egyéni preferencia kérdése. Ha otthon mindened Apple, akkor nagyon jól integrálhatod a többi holmi közé. Ugyanez van a Sony cuccokkal is...

2013. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Panda Péter ***** válasza:

vagy a Lumiákkal, ha xboxod van, illetve használod az MS szolgáltatásait (skydrive, office, onenote, stb).


az is gyors (mint az állat), jön rá frissítés, és könnyen kezelhető. hátránya, hogy kevesebb app van rá, mint a másik két platformra, és a felhasználói felület eléggé kötött (ez a csempés UI van és kész, nekem pl nagyon bejön, de van akinek nem tetszik). én ezt a platformot is megfontolnám a helyedben.

2013. nov. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem egy Galxy S4-em van, nagyon szeretem, testreszbható és nem akadozik ahogy mondják az androidra...
2013. nov. 1. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!