Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van akinek van tapasztalata...

Van akinek van tapasztalata IOS és/vagy WPvel kapcsolatban? Stabilitás szempontjából. Azt mondják jobbak mint az android.

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok a hülye, és én fogtam ki rossz telót, de nagyon nem jön be az Android. Van egy Xperia U telefonom, és egyszerűen néha csak nézek mit csinál. Telefonálás közben befagyott a telefon nem egyszer. Valaki látott már ilyet? A jobbik eset, ha csörö, és nem kapcsol be a képernyő, sötét marad!

Előtte egy Galaxy Ace telefonom volt, az produkált olyanokat, hogy fogta, rányomtam a telefon könyvre és kikapcsolta magát. És utána miután visszakapcsoltam megint akadozott, rányomtam valamire, nem reagált, majd lekapcsolt megint.

És nem én b***tam el, mert leszedtem mindent programot, nyomattam "natúrban" mind kettőt és ugyan ez volt. Boltban annyit mondtak, hogy ez szoftver gond, ők nem tudnak mit kezdeni vele... Hát köszönöm.

Szóval nem szidom az androidot, mert biztos van akinek sosincs gondja vele, de nekem nem jött be eddig.


Na és azt mondja mindenki, az IOS és a Windows Phone az stabil rendszer, értsd: nem fagy le, nem laggol, nem kapcsolja random ki-be magát.

Mennyire igaz ez? Van akinek van tapasztalata Iphone, és Nokia téren? Vagy mind kettőt használta? Netán volt már androidos telefonja is?

Mennyire járhatok megint úgy, hogy ha egy iPhonet vagy egy Nokiát veszek, azok is fogják, és lefagynak nekem hívás közben? meg ki-be kapcsolják magukat, amikor kedvük szottyan?



2013. nov. 1. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

az IOS tényleg jobb 2 éven t használtam majd váltottam androidra

a fekete képernyö iphone-n is van

néha leis fagy de NAGYOOOON ritkán

igazábol csak az öreg iphonokkal van baj sajnos nekünk 4 évig jól birta és most kezdtek jönni a gondok de ez se nsgy gond ez se okoz nagy fennakadást de egy friss iphonnal nincs gond pl: agyábol uj iphone 4 el

2013. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem windows phone-os nokiam van, es soha semmi gond nem volt vele eddig,pedig 1 eve megvan mar. A bnom iphone 5-os keszuleke sokkal tobbszor fagyott le mar, mint az en lumia800-as keszulekem! Az monejuk igaz,h iOS-re tobb alkalmazas van, de stabilitas es hasznalhatosag szempotjabol meg az en nem csucsszuper nokiam is tud annyit. Es az arkulonbseg, az a "laza" 100 ft kulonbseg sztem egyertelmuen a wp fele billenti a merleget,mert tenylwg nem tud tobbet az alma
2013. nov. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lumia 710 van barátnőmnek. Annyi a gond vele, hogy kb 2 havonta spontán újraindul. Lehet, hogy néha újra kéne indítani és, akkor ez sem lenne.
2013. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5 éve használok IOS-t és az atomstabil nem elég jó kifejezés rá! Ki tudtam akasztani, de az jb miatt volt, szűz rendszert gyakorlatilag lehetetlen.
2013. nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
mindkettő stabilabb használtam mindhármat nekem a wp jött be sőt most sokan panaszkodnak az ios 7re
2013. nov. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
WP jó lenne, ha lennének rá appok, de nagyon kevés van rá, meg hamarabb elavulnak a WP-os telefonok, így az iOS-re szavazok
2013. nov. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!