Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpió férfiakról mi a...

A skorpió férfiakról mi a véleményetek? Milyen tapasztalataitok vannak velük kapcsolatban? Párkapcsolat, emberi jellem, barátság, munka szempontjából?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 10:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
44%
emberi jellem: mulya,lassú,agyafúrt,paranoid,perverz,büszke,titokzatos,haragtartó
2013. okt. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
És a többi kérdésben?
2013. okt. 8. 10:26
 3/31 anonim ***** válasza:
Figyelem! a skorpiók csípése halálos embere ártalmas. :D
2013. okt. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek a horoszkópokban. A párom skorpió.

Jellemzői: szeretni való :), hűséges, őszinte, makacs, mély érzésű. Odafigyel rám, de szükséges neki egy bizonyos privát szféra. Segítőkész. Szorgalmas, aprólékos. Szeret fellegvárakat is építeni, de ha valamit tényleg meg kell csinálnia, akkor odateszi magát, 100%-ot belead, és megvalósítja.

2013. okt. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
4 Együttélésileg milyen? milyen a pénzhez való viszonya? irigység? önzetlenség? észre veszi ha valami bajod van és szükséged lenne a csendes támogatására(nem anyagi, érzelmi)?
2013. okt. 8. 10:44
 6/31 anonim ***** válasza:

Számít az aszcendens is, meg még millió dolog.


Nem lehet ugyanazt ráhúzni egy emberre. Ne a csillagjegy alapján indulj ki. Próbáld megismerni kicsit, ha nem tetszik, lelépsz.

2013. okt. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

4es vagyok. Igen, észreveszi. De szerintem tényleg nem horoszkópfüggő, hanem emberfüggő. :)

Nagyon támogat érzelmileg, és az önbizalmam is építi. Anyagilag, spórolós, ha kell, de költ is, ha kell.


De szerintem ez tényleg nem horoszkóp, hanem ember és szerelem függvénye. Nagyon szeretjük egymást, így természetes a ragaszkodás, önzetlenség, boldogság.

2013. okt. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
7 Féltékenységgel, bírtoklássan, önzőséggel hogy áll?
2013. okt. 8. 11:29
 9/31 MRC31 ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha hiszel a horoszkópban akkor mássz bele mélyebben, mert ennek így - már bocsánat - kevés értelme van. Azért is érdemes alaposan tanulmányozni, hogy átlásd van-e alapja vagy butítás-e. Tehát meggyőződni róla. Onnantól kezdve pedig már kell feltenned kérdést erről, mert tudod, hogy számodra jó avagy nem.
2013. okt. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tudom mondani, hogy általában nem jövök ki a skorpiókkal, tök mindegy férfi vagy nő. ( 5 emberre vetített tapasztalat)


Mert: önzőek, uralkodóak, parancsolgatósak, utálják ha nem az van amit ők akarnak, sunyik, konokak, imádják a pénzt és a szexet lehetőleg egyszerre, és bosszúállóak, manipulatívak, féltékenyek, de nem látványosan, hanem majd akkor megtudod mikor alád tesz


De lehet csak én vagyok szerencsétlen, meg amúgy kivételt is ismerek. Szal 6-ból egy az arány.


Pozitív tulajdonságuk viszont: szívósak, többnyire elérik amit akarnak, és jó velük a szex, mert mocskosul perverzek, jó emberismerők, szinte beléjük látnak


Mondom! Csak a véleményemet kérdezted, ez az én véleményem. És persze általánosítás is. Sok mindentől függ, hogy milyen egy ember. Aztán még az is fontos, Te milyen vagy.

2013. okt. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!