Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Volt már hasonló kérdés, de...

Volt már hasonló kérdés, de még így is van 1 pár kérdésem az ellipszis géppel kapcsolatban. Has szempontjából mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

Futni nem szeretnék, mert a környéken csak beton van és a térde azt nem bírná, én se birok futni.Hasról szeretnék fogyni. Illetve comb fenék formálása.

Erre ez megfelelő lenne?

Napi hány perc az ami után már eredménye is van?

Étkezésre figyelek, de ez nem elég, mert nem akarok fogyózni, a kenyér mennyiségét csökkentettem, 17 évesen szerintem inkább a mozgás ami hasznos a szervezetemnek.

Vagy ha nem ellipszis gép akkor valami Rubint Réka videó? melyik a hatásosabb?3-4 kg-ot szeretnék leadni!

Ha a Rékás videók, akkor van ez a napi 20 perces DvD ez mennyire jó?

17/L


2011. jún. 4. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Helyi zsírégetés nincs,ezt kellene már végre megtanulnia mindenkinek! Én eliptikus gépezek és szerintem nagyon jó,minden nap egy órát,közepes fokozaton,magas és közepes intenzitssal váltakozva. Kicsit több mint 2hónap alatt 14kg-ot fogytam,de én persze odafigyeltem a táplálkozásra is!
2011. jún. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

tisztába vagyok vele, hogy nincs helyi zsírégetés, mégis vannak olyan sportok amik bizonyos részekre jobban hatnak!

köszönöm a választ!

2011. jún. 5. 10:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Alakot formálni,izmot építeni lehet helyileg. De ahoz hogy látszódjon előbb el kell égetni róla a zsírt.
2011. jún. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!