Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek van Samsung Galaxy Note...

Kinek van Samsung Galaxy Note 3-ja?

Figyelt kérdés

Lenn jó pár kérdésem, nem szeretnék csak tesztekre hagyatkozni...


1. Mennyit bír átlagosan ki az akksija?

2. Valóban szép képeket készít?

3. 720p-n 120fps-sel jól lehet videózni?

4. Vett valaki hozzá: s-view flip cover-t? Mennyiért lehet kapni?

5. Tényleg nem nagyon látszanak rajta az ujjlenyomatok?

6. A kijelzője tényleg ennyire karcálló amennyire a teszteken volt? Mert eddig minden telefonomhoz vettem kijelzővédő fóliát.

7. Elég nagy a kijelzője, hogy lehessen élvezni raja a filmnézést? Útközben szeretnék csak rajta, hogy ne unatkozzak. :)



2013. nov. 4. 12:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Imádom!:)

1. Egy napja van meg, és azóta nyomkodom, szóval akkuidőről nem tudok nyilatkozni. De háromnegyed napot így is kibírt.:D

2. Gyönyörű képeket készít!:) Én már az S3-am kamerájától el voltam ájulva.:)

3. Ezt még nem próbáltam.

4. Vettem, 11 rugó. De olcsóbb mint egy kijelzőcsere.

5. Fólia van rajta, szóval ezt se tudom megmondani.

6. Ezt se próbáltam, és nem is szeretném.:) De nálam az S3 híres Gorilla glass-a nem volt valami karcálló.

7. Lényegében mindenhez nagy a kijelzője.:D De gyönyörű képe van, és a mérete is elég jó.

2013. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!