Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s4 vagy Iphone 5s?

Samsung Galaxy s4 vagy Iphone 5s?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek melyik a jobb, és, hogy melyiket vegyem meg. Bár a hírek szerint januárban jön a Galaxy s5..

2013. nov. 4. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Samsung Galaxy S4 sokkal jobb!
2013. nov. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itt volt egy vita nézd meg!
2013. nov. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
melyik a jobb? ugyanolyan mind2. akár várhatsz az s5-re se, az se fog neked lefőzni kávét, és nem fog ruhákat vasalni. csak megint feleslegesen megduplázzák az amúgy is túl erős hardvert, hogy valaki nehogy megkérdőjelezze a fejlesztést...szerintem előbb döntsd el, mekkora telefon az ideális, mert személy szerint nekem kényelmetlen lenne hosszútávon egy nagy telefon, és ha azt nem tudod eldönteni, akkor dönts, hogy iOS vagy droid.
2013. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Galaxy S4 erősebb.Gyorsaságban nem igazán van köztük különbség mivel az iPhoneok mindig is gyorsak voltak.Csak éppen fele annyit se tud mint a Samsung.(nem mellesleg a Samsung olcsóbb)
2013. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, lehet, hogy a samsung lesz, még nem tudom, mert jelenleg egy galaxy s2-m van, és nem tudom mennyi különbség lenne az s4-ben, egy Iphone meg tök más kategória.
2013. nov. 4. 17:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ha olyan telefont akarsz ami 0000,1 tized másodperc alatt betölt mindent ( sokszor fagy) de gyors szépen viszi a játékokat akkor s4 ha egy gyönyörű egyszerű ÉS A VILÁG LEGJOBB TELEFONJÁT akarod akkor iPhone.. iPhone más kategória.. iPhone az egy életérzés nem lehet összehasonlítani a kettő telefont.. nem véletlenül a világ legnagyobb és leggazdagabb cége az Apple..
2013. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Ez olyan, mint autóknál a BMW vs. AUDI.

Meg tudod mondani h melyik a jobb? NEM!

Én most jártam be ezt az utat, csak annyi különbséggel, h nálam a droid eleve kizárva. Nekem egyszer volt, elég is volt. Nálam a dilemma az 5s vs. 1020 Lumia között zajlott. Szeretek fotózni, sőt. Nagyon bejön a kamerája a Nokiának. Viszont HATALMAS. Úhyhogy iOS rendszer lesz.


Egyébként meg az, h "sokkal többet tud"... Mivel? Fej bólogatásal tudsz lapozni? Vagy megáll ha férrenézel? Aha, kösz. Tuti ki fogod használni, biztos! Sőőt...


Ha neked nem volt nagy az S2, és játszottál rajt sokat, akkor vegyél s4et. Nagyobb a kijelzője. Picit szebbek a színek, jobb a kamerája picit. Ha nem, akkor meg vegyél egy telefont, ami biztos lehetsz, h akár 5 év múlva is közel ennyit fog érni, és ami a legfontosabb, MŰKÖDNI FOG!


Sok sikert a választáshoz.

2013. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!