Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4, HTC One...

Samsung Galaxy S4, HTC One (az új) vagy Sony Xperia Z?

Figyelt kérdés
Tapasztalat? Ha "fikázod" az egyiket, hogy miért ne akkor indokkal légyszi, hogy én is értsem ^^

2013. nov. 4. 20:19
1 2
 11/11 anonim válasza:
A kérdező szerintem a HTC One Max-ra gondolt. :) Az a teló még csak most kapható Angliában, de valószínű, h megérkezik karácsony tájékán hozzánk is. Szóval azt még nem nagyon fogdozhatta senki se.. Én ezt néztem ki magamnak. Sokan írtak már róla véleményt, h olyan mint a sima One, csak nagyobb a képernyő, meg van rajta újjlenyomatleolvasó, meg az új Sense 5.5 verzió fut rajta, amit már ki lehet kapcsolni.. Én mondjuk még sokallom az árát, de talán pár hónap múlva lejjebb megy.
2013. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!