Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Karácsonyra akarok venni új...

Karácsonyra akarok venni új telefont és teljesen tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés

Ezeket használnám csak rajta tényleg és ezért nem is szeretnék csúcsmobilt: Viber , facebook ,pou,instagram,twitter,Forma1 alkalmazás ,csábításból jeles első okostelefonom lesz !

Amik szóba jöhetnek :

- Vodafone smart mini 19.990 (Vodafone)

- Samsung galaxy pocket neo 19.990 (t-mobile)

- Beex M1 19.990 (Auchan kártyafüggetlen)

- Samsung galaxy y 16.990

- Samsung galaxy Mini 19.990

- Alcatel Ot Fire 19.990


2013. nov. 6. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Az elvárásaidnak ebben az árkategóriában nem lesz megfelelő készülék.

Az alcatelhez és a galaxy minihez volt szerencsém, de a többi se hiszem hogy vastagon lekörözné őket.

Ha az első telefonodra nem sírva akarsz visszaemlékezni, akkor inkább gyűjts még egy kicsit, ezeket meg felejtsd el.

2013. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vodafone smart mini! Nekem ilyenem van és imádom!! :3
2013. nov. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérlek ne vegyél 600 Mhz-eseke, mert csak magadat fogod kínozni.

Az Alcatel Ot Fire-el az a gond, hogy Firefox OS fut rajta, ami még nagyon, nagyon, nagyon gyerek cipőben jár.

Tehát szerintem ezt húzd ki a listáról.

A megmaradtakból a gyenge proci miatt húzd ki a Galaxy Mini-t.

A pocket neo-nak is csak 800 Mhz-e van, szerintem ezt is húzd ki.

A Beex M1-ről sehol nem találok semmi info-t.


Egyértelműen a Vodafone Smart Mini-t ajánlom, mert:

- 1 Ghz-es CPU

- Armv7-es architektúra

- 512 MB RAM

- b/g/n WiFi

Viszont:

A kijelző elég gyenge (165 ppi), elég pixeles. De a többinek is ilyen kb., a felsoroltak közül.

2013. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
BEE X M1 - 4” Kapacitív IPS Multitouch kijelző, 2db SIM, Google Android Operációs rendszer, 2db Kamera, 3,5 Jack, USB 2.0, GSM/EDGE/GPRS:850/900/1800/1900, Wifi, Bluetooth.19.990.- Forintért. 1Ghz 512mb ram 2mp kamera meg sztem vaku ,
2013. nov. 6. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Életemben nem hallottam még arról a márkáról, szóval inkább maradt a Vodafone Smart Mini-nél. Legalább az megbízható.
2013. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ismertebbek közül a Vodafone Smart Mini a legkevésbé rossz, a többi nagyon gagyi.

Papíron az Auchanos mobil a legjobb ezek közül, szerintem azt is kipróbálhatod.

2013. nov. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!