Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos appokban a HIRDETÉSE...

Androidos appokban a HIRDETÉSEK képesek tárcsázni számokat?

Figyelt kérdés

Mert nekem nagy ugy sejlik, hogy már idáig fajultak a dolgok.


Mert egyik reggel kelek fel és látom, hogy volt egy KIMENŐ hivásom egy ilyen webshop teloszámára. Sztem a hirdetésükre nyomtam rá véletlenül az ébresztöorás app-ban, és ugy tárcsázta,


2013. nov. 13. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen, ezért mutatja meg telepítéskor milyen engedélyeket kér egy alkalmazás.. ha elfogadtad akár a tudtod nélkül is, tud hívni, sms-est küldeni bármelyik alkalmazás, amelyikbe ez a funckió benne van. Volt itt olyan eset mikor valaki egy app telepítése után jöttek szépen a 2000ft-os emeltdíjas sms-ek
2013. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*jöttek neki
2013. nov. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát én nem tartom magam annyira idiótának, hogy pl:


letöltsek ilyen Super Best Mega 3D Need for speed nevü alkalmazásokat, ami csak egy slideshow. De valaki meg simán letölti és az ilyen pár megabájtos méretröl se tünik fel neki, hogy mivan.

2013. nov. 13. 17:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak az olyan alkalmazásokat szabad letölteni ami jó is valamire
2013. nov. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

pffff...hát multkor megvettem egy nagy csicsás kiadáskézelős progit 750Ft-ért, mert am tényleg elég jonak tünt a demója, ami csak a bevételkezelést nem tudta meg a statisztikákat, és ezt lehetett benne aktiválni 750Ft-ért.


Na de kiderült, hogy az alkalmazás lényegileg rosszul számolja a pénzügyi egyenleget és ténylegesen használhatatlan. Kértem visszatérités, de már két hete várom, hogy visszajöjjön a pénz a googlétől!


Olyan idegesitő, hogy az alkalmazások 90%-a hulladék, és össze van csak dobálva! És a legbagatelebb feladathoz is napokig kell keresgetnem egy megfelelő alkalmazást!

2013. nov. 15. 13:37
 6/11 anonim ***** válasza:
micsoda problémák :-D 3310-es korszakban leesett volna az állad, hogy ilyesmik is vannak mknt most
2013. nov. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
pfffff....hát én már ilyen sony ericcson k750-en is használtam a gmail j2me ("jávás") klienst, meg opera minit, amiből volt ilyen moddolt változat filekezelővel!
2013. nov. 15. 21:24
 8/11 anonim ***** válasza:
akkor én már symbiant nyomtam, és?
2013. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ja, hát csak annyi, hogy akkor azt mondták az emberek, hogy nekik ilyen dolgok nem kellenek, mert bonyolult, meg felesleges és csak a kis megátalkodott kockák izgulnak erre...
2013. nov. 15. 22:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, ezen én is csodálkozok hogy már régóta vannak okostelefonok de csak mióta érintősek is vannak, azóta gerjedtek rá az emberek
2013. nov. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!