Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos appokban a HIRDETÉSE...

Androidos appokban a HIRDETÉSEK képesek tárcsázni számokat?

Figyelt kérdés

Mert nekem nagy ugy sejlik, hogy már idáig fajultak a dolgok.


Mert egyik reggel kelek fel és látom, hogy volt egy KIMENŐ hivásom egy ilyen webshop teloszámára. Sztem a hirdetésükre nyomtam rá véletlenül az ébresztöorás app-ban, és ugy tárcsázta,


2013. nov. 13. 15:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

jaj a telenornak volt egyszer ez a kampánya az javas opera mini-vel, hogy "okositsd fel régi telodat" aztán egy symbianos telo volt a plakáton. Hát azért elég pofátlanság beállitani egy okostelefont butatelefonnak...mitöbb egyenesen szánalmasan aljas dolog.


Ja mondjuk az egész téma szánalmas, hogy az akkor kb 3 éve létező opera minit reklámozgatták az embereknek pénzért (mert asszem a letöltéshez vezetö linket fizetös sms-ben lehetett lekérni)

2013. nov. 15. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!