Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok android 4....

Hogyan tudok android 4. 0.4-et downgrade-elni az eredeti,2.3 (Gingerbread) oprendszerre? (Xperia mini pro II-m van)

Figyelt kérdés
A PC Companionnal upgradeltem, de szeretném a régit vissza. LEhetséges ez?

2013. nov. 15. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mint az ezen odalon belül is sokszor feltett kérdésre válaszként írva, még mindig a Flashtool a megoldás.
2013. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Xperia-n nem igazán működik a Flashtool. Rootolni sem nagyon lehet. Szerviz. Ha garos, visszateszik ingyen. Ha nem, egy-két ezresért inkább a szerviz tegye tönkre, mert az az ő felelőssége, nem a tied. Az enyém polcon végezte. Hihetetlenül idegesítő készülék... (Kitalálom, untad a napi, napi kétszeri töltést?! Most inkább kéne a sebesség vissza, megőrülsz, olyan lassú?! Üdv a klubban!)
2013. nov. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Sajnos a 0.9.11.0-es Flashtool nem szereti ezt a telefont, pedig megvan hozzá a ftf-em is.


#2 Pontosan leírtad a jelenséget... :/

Szervíz lesz akkor belőle azt hiszem... :/

2013. nov. 16. 00:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Van 0.9.13.0-ás Flashtool is, hátha azzal menni fog. #1-es.
2013. nov. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem ma sikerült az Xperia Mini Pro-m downgradelni 0.9.13.0-es Flastool-lal, inenn töltöttem le: [link]


Ezt a videót követtem, illetve az ott lévő ROM-ot tettem fel az enyémre és teljesen jó most:

http://www.youtube.com/watch?v=VQx8-c6PHx0

2013. dec. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!