Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S3 / Nexus 4 / Xperia SP?

Galaxy S3 / Nexus 4 / Xperia SP?

Figyelt kérdés
Melyiket és miért?

2013. nov. 17. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Nexus 4

Mert jobb mint az S3,a sonyt meg nem szeretem

2013. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
S3-at ne, a másik kettő jó, de inkább a nexus.
2013. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

de attol hogy en nem szeretem a sonyt attol meg te szeretheted de akkor is nexus

1.voltam

2013. nov. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Osynho ***** válasza:
100%
Nexus 4
2013. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 schumilex55 ***** válasza:

Jó a nexus meg minden de nekem két bajom van vele, nincs sd slot és a gombok a kijelzőből szedik el a helyet.

De egyébként tényleg ez a legjobb választás mert olcsó és erős.

2013. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. A "gomboknak" azt hiszem hagytak helyet, nem az alapterületből vesznek le. De javítatok, ha tévedek.

Illetve írtátok, hogy Samsungot ne. Ezzel többnyire én is így vagyok, csak a mostani vételára relatíve jó. Szóval megindokolnátok? Gyenge a hardver? Vagy a szoftver?

2013. nov. 17. 22:38
 7/9 anonim ***** válasza:
A Galaxy S3 az Xperia SP és a Nexus 4 között van.Jobb mint az SP viszont gyengébb valamivel mint a Nexus 4.Különben gyors,megbízható kis gép mind szoftverileg mind hardverileg.Viszont a Nexus 4 erösebb egy kicsit illetve mégiscsak Nexus.
2013. nov. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
#7 nem győzöm mondani minden kérdésnél, hogy az s3 gyengébb mint az xperia sp. Hiába négy mag, de ahhoz képest gyenge. Az sp-ben van egy nagyon jó grafikai gyorsító és kettő bivalyerős, 1,7 gigaherces krait mag. Az sp erősebb. Szoftverben viszont azért jobb a sony, mert a samsung telepakolja a felesleges szutyok appokkal amiket root nélkül nem lehet kitörölni és zabálja a ramot, míg a sonynál csak az alapvető appok vannak gyárilag, akinek ez nem elég, ott a play áruház. Szokták mondani, hogy "a kevesebb több". Itt is így van.
2013. nov. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ismét a válaszokat. Igen, én is úgy tudom, hogy az SP erősebb.
2013. nov. 18. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!