Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen rossz az android?

Miért ilyen rossz az android?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja vettem egy Samsung Galaxy S4-et, mert mindenki azt mondta, hogy jajj sokkal jobb, mint az i5S blablabla és közbe egy kupac szar az egész. Előtte iPhone 4S-em volt másfél évig.

Teljesen optimalizálatlan az egész rendszer. Hiába vannak a csúcs droidos telókban 4 vagy 8 magos proci meg 2-3gb ram, ha abból a rendszer a felét megeszi alapjáraton. 4 vagy 5 féle custom romot is kiprobáltam (XDA-ról szedtem le, a legnépszerűbbeket), de nem sokat segített.


apple rulz, k?



2013. nov. 22. 09:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
22%
De mi a probléma konkrétan? Mi nem működik?
2013. nov. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
56%
"Nem az eke a h*lye, ha a paraszt nem tudja tolni."
2013. nov. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Működik minden, csak a teljesítménye elég gyenge az árához képest.
2013. nov. 22. 09:34
 4/36 anonim ***** válasza:
26%
Talán, mert érteni is kell hozzá... Ha egy S4-gyel bajod van, az sajnos erős user error.
2013. nov. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

értek hozzá, nem ezzel van a baj...


de nem baj, vegyétek továbbra is ezeket a szarokat, én almára váltok jövőhéten.

2013. nov. 22. 09:36
 6/36 anonim ***** válasza:
59%
nahát, egy iUser, aki áttért a droidra, aztán jön ide szidni a dolgokat...minek vettél te S4-et, ha tudod, hogy úgyse fog tetszeni...aztán csinálod itt a flame-et, hátha elkezdenek majd vitatkozni...nehogy azt hidd, hogy én nem iPhone-t használok...én egyszer csalódtam anno a droidban, kipróbáltam wp-t, nem volt rossz, áttértem iPhone-ra, és kész...én tuti nem vennék azért egy S4-et, mert valaki azt mondta, hogy az jó...tudom, hogy nem jó számomra, mégse jövök ide osztani az észt. Ez is csak azt bizonyítja, hogy nem csak a droidosok között vannak ilyen emberek...fogod magad, és veszel egy 5S-t szép csendbe, senki nem mondta, hogy mostmár használd az S4-et, ha megvetted...
2013. nov. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
40%

Tehát a híresen és elismerten túlárazott Apple termékek szerinted jobban megérik ár/érték arányban.


Nincs több kérdésem.

2013. nov. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
44%
Akkor miben nyilvánul meg a gyenge teljesítmény? Kezdem azt hinni, te sem tudod mi bajod van vele.
2013. nov. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Nem túlárazott.

A minőséget meg kell fizetni.


Ja és ha most veszel pl egy 5S-t, akkor azt 2 év múlva is el lehet adni még 100 ezerért legalább, az S4 meg 50 ezret se fog érni. Nekem sincs több kérdésem :)

2013. nov. 22. 09:40
 10/36 anonim ***** válasza:
16%
ha már ennyi pénzed van, nem akarsz adni belőle másoknak is? :)
2013. nov. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!