Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen rossz az android?

Miért ilyen rossz az android?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja vettem egy Samsung Galaxy S4-et, mert mindenki azt mondta, hogy jajj sokkal jobb, mint az i5S blablabla és közbe egy kupac szar az egész. Előtte iPhone 4S-em volt másfél évig.

Teljesen optimalizálatlan az egész rendszer. Hiába vannak a csúcs droidos telókban 4 vagy 8 magos proci meg 2-3gb ram, ha abból a rendszer a felét megeszi alapjáraton. 4 vagy 5 féle custom romot is kiprobáltam (XDA-ról szedtem le, a legnépszerűbbeket), de nem sokat segített.


apple rulz, k?



2013. nov. 22. 09:17
1 2 3 4
 21/36 Wadmalac ***** válasza:
64%

THX. :)

Azért hozzátenném, annak is könnyű lesz a választás, aki boxkesztyűben zongorázik. :)

2013. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 Wadmalac ***** válasza:
60%

"még egy s4-hez is főzött romot kell keresgélni, mert miután jogosan elvárva ilyen erős hardvertől telepakolod 50-100 alkalmazással, már akadozik a kezelőfelület"

Csak egy apró megjegyzés erre.

Az az 50-100 alkalmazás az almából is pálinkát csinál.

Csak az androidnál fogom a főzött romot, gond nélkül felteszem, aztán kihajigálom a sok gyári vackot és felteszem PONT AZOKAT AZ APPOKAT, AMI NEKEM kell, sőt, már a romot az igényeimhez választom. És után a fut minden mint a szappan a jégen.

Nekem spec a Z-m most a stock rommal is tökéletes, csak root és recovery került rá, mert a 100%-os biztonsági mentés nem csak haldokló telefonon praktikus.

2013. nov. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
47%
Így van. Sajnos az Android tud olyan szép dolgokat, amit a másik kettő "ellenfél" nem. Az iOS és WP fanok persze az akadással dobálóznak. Csak éppen az Android már a 4.1 óta nem akad. Gagyi telefonra (például Lumia 520 kaliber) jó a WP, vegye, akinek kell. Az iOS meg no comment. Semmivel se tud többet mutatni, mint egy Android, vagy egy WP. De legalább qrva drága.
2013. nov. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem szánalmas dolog vitába szállni egy ilyenen. Mindenkinek megvan a saját ízlése. Egyik op.rendszer sem rosz, max neked nem tetszik. Ízlések és pofonok. Nekem nincs bajom egyikkelsem. Volt már mindhárom, tetszett is mind. Ezekből a vitákból látszik kit mennyire szponzorált az evolúció amikor majomból "ember" lett.
2013. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
45%

"Nem túlárazott."

2 magos proci, 1 giga ram, 4 colos kijelző meg 1600 mAh-es akksi. tényleg nem túlárazott..de mondjátok azt hogy meg kell fizetni a fejlesztőket..

2013. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
10%

2 magos 4.3 v. 4.2 androidos készülékem volt és akadt mint a sz*r.

Nem értem mi a ménkű adták el azokat amelyik akad miért nem tudták volna kivárni hogy legyen egy jó mindenki meglegyen vele elégedve.

Samsung 4 magos tabletet néztem egyszer és kamerázás közben lefagyott szóval senki ne mondja hogy jó az android.

Az biztos hogy windows phonet veszek

lehet hozzá állni negatívan nekem meg van vele a tapasztalatom negatívumot még nem találtam de keresem.

2013. nov. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
51%
Talán nem Samsungot kellett volna próbálnod. Híresen szar az összes, de legalább a sok hozzá nem értő parasztnak el tudják adni a marketingjük miatt. És hát te is bedőltél neki. Innentől kezdve hiába szidod a Droidot, mert gőzöd nincs róla, hogy miért volt szar.
2013. nov. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Samsungot még nem vettem nem hiszem hogy leírtam volna mert csak ki próbáltam.

Próbáltam más Androidos telefonokat is de a nagyja be sem kapcsolt. :(

Meg ne kelljen már hozzájuk érteni hiszen okos telefonok.

Egyszerű felhasználók vagyunk miért kell olyanokat tudnunk hogy ez e miatt van amaz meg azért nem megy mert valami elállt.

És ha megnyomjuk ezt a gombot azzal egyszerre bekapcsolásnál akkor lehet Bootolni. Meg még pár mindent.

Nem értem hogy érted hogy nem tudjuk használni.

Mindegyik valamiben más.

De egyik sem tökéletes.

15 Mb nál nagyobb filet akarunk letölteni egyszer csak meg akad.

Fuuu ez aztán nagyon megérte a pénzét.

Ott a Windows Phone 8 az biztosan leszedi.

Lehet azt is szidni. Vannak hiányosságai de nekem nem kell file kezelő mert minek. Videót ugyan úgy meg tudja nyitni meg a zenéket is .De árban még olcsóbb is a Droidnál.

Az Android egyébként Linux.

De már megjelent az Ubuntu is.

2013. nov. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Wadmalac ***** válasza:

Ez annyira felhasználófüggő, hogy kár rajta ennyit molyolni. Nekem spec egy IOS vagy WP szolgáltatása kevés. Van akinek meg a "képernyő-élmény" fontos. Van, akinek meg az, hogy mit villogtat a kezében, mert "státusszszimbólumra" van szüksége.

Ezek az irányzatok sosem fogják elismerni egymás igazát.

2013. nov. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Kedves 28-as, azért kell hozzá érteni, mert OKOStelefon. És ha okostelefonom van, ne én kapcsolgassam pl. a wifit, hanem ha hazaérek, akkor kapcsolja be, ha elmegyek otthonról kapcsolja ki.


Nekem be van állítva még, hogyha telefonon beszélek és lerakom asztalra, automatikusan kihangosítja magát, majd ha felemelem és a fülemhez teszem, újra a belső hangszóró szól. Ezért okostelefon, és ezért nem tartom többre sem a WP-t, sem az iOS-t, mint adroidot, mert egy droidos telefon maga az OKOSTELEFON. És ez csak egy a sok praktika közül, amire képes az android...

2013. nov. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!