Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen rossz az android?

Miért ilyen rossz az android?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja vettem egy Samsung Galaxy S4-et, mert mindenki azt mondta, hogy jajj sokkal jobb, mint az i5S blablabla és közbe egy kupac szar az egész. Előtte iPhone 4S-em volt másfél évig.

Teljesen optimalizálatlan az egész rendszer. Hiába vannak a csúcs droidos telókban 4 vagy 8 magos proci meg 2-3gb ram, ha abból a rendszer a felét megeszi alapjáraton. 4 vagy 5 féle custom romot is kiprobáltam (XDA-ról szedtem le, a legnépszerűbbeket), de nem sokat segített.


apple rulz, k?



2013. nov. 22. 09:17
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
49%
Milyen minőséget fizetsz meg? A bugos apple térképet? A szarrá kopó fém házat? :D
2013. nov. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
59%
xD Szakadtam ezen a kérdésen.De hát nem tetszhet mindenkinek minden és ez így van rendjén.Én tudom hogy számomra az iPhone egy kupac sz.r lenne ezért nem is veszek olyat.Mások véleményét meg nem szoktam kikérni ha telefont veszek.Olyat veszek ami nekem tökéletes.Jelenleg egy Galaxy S4 boldog tulaja vagyok.Nagyon meg vagyok vele elégedve semmi baja nincs.Csak kezelni tudni kell.
2013. nov. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
51%
11es, mondd, hogy te online térképet használsz navigációra...lehet még nem hallottál igo-ról meg navigonról, de elárulom, van olyan is...tudtam, hogy ez lesz ebből a kérdésből...jön a sok köcsög droidos, akiknek még mindig az a benyomásuk, hogy apple maps bugos, meg kopik az oldala...fogdoss akkor fröccsöntött műanyagot, az nem kopik, de sokra mész vele, ha még egy s4-hez is főzött romot kell keresgélni, mert miután jogosan elvárva ilyen erős hardvertől telepakolod 50-100 alkalmazással, már akadozik a kezelőfelület...nincs ezen mit vitatkozni, nem tudom, mért van az, hogyha valaki nem téged, hanem egy másik gyártót vagy rendszert szid, neked ki kell állnod mellette...illetve nem mellette, hanem hülyézd le azt, aki nem olyan mint te...vonatkozik ez a kérdezőre is, de előző válaszomban ezt már leírtam.
2013. nov. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
37%
az iphone 5c "fröccsöntött műanyag " :D
2013. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
43%

Kedves 13-as. Az S4 sosem akad, meg lassul be, ezt nem tudom, honnan vetted, valószínűleg az életben nem használtál még ilyen telefont. Ellenben iOS7-tel még az iphone5 is érezhetően lassabb... az i4 meg i4s egyenesen lagol, szaggat. És még egy alkalmazást sem töltöttünk fel rá... enyje.


A másik: Google térkép tökéletes navigációra, 1000x kiforrottabb, mint az Apple bugtérkép, összes mellékutcát ismeri, boltokat (még nemzeti dohányboltot is), és még utcanézet is van. Mindezen felül beszél és mondja az utat. Mellesleg akad bőven ingyenes alkalmazás is, ami offline is tud navigálni (google maps is tud).


A "fröccsöntött" műanyagos dologra meg nem tudok mit mondani, csak annyit, hogy iphone 5c.

2013. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
44%
Azért, mert a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. :D
2013. nov. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 bp1985 ***** válasza:
30%
Minőséghez még a remek üveg is hozzátartozik :) Biztos az a legdrágább az egész telefonba, azért adják 700 szoros haszonnal :) Az alma meg már rohad a hátulján :)
2013. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
65%
15ös, akkor meg te nem használtál iPhone 4-en iOS7-et...mert érdekes módon, nekem nagyon ritkán akad(benne van, hiszen 3 éves telefonról beszélünk...). Ellenben az egy dolog, hogy a jelen kérdés csak provokáció, de nem egy hasonló kérdést láttam már, aminek az volt a tartalma, hogy mi akasztja meg akár az S4-et, akár az S3-at...hangsúlyozom visszatérve, ezek nem 3 éves hardverek...de én nem vitatkozni jöttem ide, pont ellenkezőlet...én nem azért használok iPhone-t, mert az a legjobb, és a többi egytől egyik hulladék, hanem mert nekem ez jön be. Rád se kényszeríti senki, hogy használd az iPhone-t, legalábbis én nem, csak elmondom az én álláspontom.
2013. nov. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 Wadmalac ***** válasza:
64%

"mert érdekes módon, nekem nagyon ritkán akad"

Hát nekem meg fura módon sosem akad, Xperia Z. :D

A Samsungról nem tudok nyilatkozni, de harver alapján mennie kellene annak is mint a nesüge.

Esetleg a túl sok háttérben futó csiricsáré csodaapp, mint a szemkövetés meg ilyesmi, az okozhat néha fennakadásokat. Le kell tiltogatni minden szükségtelen kényelmi xirxart, amit csak a nagy felhajtás kedvéért gyűrt bele a samsung és tutira jól fog futni.

Az almásban semmi ilyen nincs, mitől akadna? Tulajdonképpen nagyon sok minden nincs benne, ami egy androidban alap.

Valamit valamiért.

Mi kell, egy közepes hangú zongora az összes hangjeggyel, vagy egy kicsit szebb hangú zongora összesen tíz billentyűvel, ugyanannyiért? A bocibocitarka megy a másodikon is. Ha csak azt akarsz játszani, jó lesz az alma. :)

2013. nov. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Oh, ezt de szépen leírtad 19-es... Azt hiszem ezzel valamennyiünk gondolatát megörökítetted! :)
2013. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!