Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudjam, hogy az akksi...

Honnan tudjam, hogy az akksi vagy a töltőm a rossz?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves telóm, abszolút meg voltam vele elégedve, de állandóan lemerült, vettem bele akksit, kb 1 hónapig bírta, aztán ugyanaz lett a sorsa mint az előzőnek, max 1 nap használat után lemerült. Inkább fél... szóval mindig útközben merült le valahol, ami nem túl előnyös. olvastam valahol, hogy nem feltétlen az akksi megy tönkre, lehet, hogy a töltő hibásodik meg és rossz feszültséget küld az akksira amitől persze az is tönkremegy. De ezt honnan tudhatom. Mert eszerint vennem kellene egy töltőt és egy akksit is, de ha mégse ez a gond....

2013. nov. 23. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
4 éves telefonhoz kavicsokért kaphatsz töltőt és akksit is. Én nem problemáznék ilyesmin.
2013. nov. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2500ért vettem egy akksit, majd mivel az is szarrá ment 10 000 ért új telőt ami egy fos... nekem okosteló felesleges, a régimet akarom, de nem fogok 5 ezret rákölteni akksira+töltőre ha nem változik semmi
2013. nov. 23. 10:10
 3/6 anonim ***** válasza:

"Honnan tudjam, hogy az akksi vagy a töltőm a rossz?"


Sehonnan.

Megy a kukába és veszel rendeset.

"2500ért vettem egy akksit, majd mivel az is szarrá ment 10 000 ért új telőt ami egy fos"

Pont ezért.

2013. nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hagyjuk
2013. nov. 23. 10:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Kölcsönkérnék egy töltőt és feltölteném maxra vele, majd megnézném mennyit bír, hogy viselkedik. Így szerintem egyből kiderül, hogy a töltő volt a hibás vagy nem.
2013. nov. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, de mivel a 2. akksim is kakivá ment már így nem tudok mit kipróbálni
2013. dec. 8. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!