Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bánt a dolog (s3). Ti mit...

Blogeres kérdése:

Bánt a dolog (s3). Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A nyáron vettem egy s3t 85ezerért és egyre egyre többszörjut eszembe hogy nem döntöttem e rosszul...gondoltam rá h esetleg lecserélném egy olcsóbbra...Ti mit tennétek? 14f bocs az írásért teló....

2013. nov. 27. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

Köszönjük Emese.

Nem vagy vicces.

2013. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

miért bánt? Nem tetszik?

én nem cserélném le, elég jó telefon, de sajnos nekem nem telne rá újonnan

ha mégis olcsóbbra cserelned akkor az xperia sp - t javaslom, nekem is az van :)

2013. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1# nem viccnek szántam de kösz az értelmes választ -.-
2013. nov. 27. 22:02
 4/13 A kérdező kommentje:
2# nem erről van szó nagyon is tetszik, de valahol "pénzkidobásnak" élem meg...az spn én is gondolkodtam de amikor vettem az enyémet akkor egyárba voltak, éshát...nem az a kategória
2013. nov. 27. 22:04
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egy pöpec okosteló drága. Régen nálam az elv az volt, hogy 20 ezernél többet nem adok egy telóért. Mióta elterjedtek az okostelefonok ez a limit 100 ezerre emelkedett ...és már elgondolkoztam a 220 ezres iPhone 5s-en is. De azt hiszem maradok az LG G2-nél, csak menjen le legalább 100-ra az ára.
2013. nov. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

-"pénzkidobásnak" élem meg


Vettél volna 2-30 ezres telefont, na akkor biztosan pénzkidobásnak éreznéd ...


Amúgy a használója szokásai teszik a mobilt hasznossá.

Ha neked csak arra kell hogy egy héten kétszer veszed elő hogy telefonálj róla, akkor valóban nincs értelme.

Az asszonynak én is azt vettem, ő fotóz, netez, doksikat néz, játszik, filmeket néz, szóval használja, én úgy hiszem megérte, látom hogy hasznossá vált a teló.

2013. nov. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
"Éshát... Nem ugyanaz a kategória" Hát de. Sőt, az SP erősebb.
2013. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6#Ez így igaz,én napi átlag 1 órát használom a telóm, tehát ebből kiindulva nem volt rissz befektetés

7# lehet h sony fan vagy, de ezt még a sony se gondolta így, az sp a közép-felső kategóriába lett szánva a z alá, az s3 meg felső k.-ba...és nézz adatokat, vagy h mennyibe kerültek amikor kijöttek

2013. nov. 28. 16:34
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm emberek mindenkinek ment az értékelés :)
2013. nov. 28. 16:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Értesz te ezekhez? Nem csak a ghz számít, hiába az s3 négy gyenge magja, az sp-nek van kettő bivalyerős magja, amivel simán szétveri. De ha gondolod, nézd meg, ott a nexus 10, ami szintúgy kétmagos, és máig az egyik legerősebb tablet. A samsungtól meg láttunk már furcsa dolgokat ezen kívül. És a felsőkategóriába szánt kínai tabok gyakran lassabbak és rosszabbak mint az asus 45000 forintos memo pad-ja.
2013. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!