Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg G, Nokia lumia 920, vagy...

Lg G, Nokia lumia 920, vagy Sony Xperia SP?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem? Melyik a jobb? Miben melyik jobb?

2013. nov. 28. 07:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

#19: Az lehet, hogy a WP-nek elég 2 mag, hogy fusson, viszont a Modern Combat4-nek nem biztos, vagy a Riptide GP2-nek, vagy asphalt8-nak... jah, hogy ezeknek a fele nincs is WP-re, de ha lenne sem bírná a szuper csoda 1020-as 200ezerért szaggatná a játékokat ultra low grafikán. :)


De örülök, hogy ennyi érv a WP mellett... "jól fut".

2013. nov. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó te miről beszélsz? Ontod magadbol a baromságokat de rendesen. Asphalt 8 van wp-re is, még a 620 is gond nélkül futtatja. Hihetetlen milyen emberek vannak.....

Modern combat? Ez komoly? Telón ilyen játékot? Amúgy van ez is wp-re. Bocsesz. De én inkább konzolon tolom az ilyen játékokat.....

2013. nov. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
38%
Bírom a hozzászólásokat. A wp nem jó, mert kevesebb a játék, stb. bakker most telefont akarsz venni vagy xboxot??? a wp stabil, rohadt gyors. nem, vagy csak nagyon ritkán fagy és akad, nem úgy, ahogy a droid. a droidot inkább a kisgyerekek sztárolják, akiknek inkább játék való, nem telefon. egyébként nem kell külön app sem a csengőhang beállításához, kábel segítségével egyszerűen a telefon memóriájában lévő ringtones mappába kell húzni az mp3-at.
2013. dec. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Igen, de mégsem ismeri fel az 520 a csengőhangot! Rakhatom én akármelyik mappába!;)
2013. dec. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem a Lumia mellett döntök. Nekem egy stabil telefon kell, és úgy látom ez pont megfelel ennek :)
2013. dec. 3. 14:53
 26/27 anonim válasza:
nem tudom. nálam működik. simán az mp3-at odatettem,onnantól megjelent a hangbeállítás-nál a többi hang mellett...
2013. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 t-34 ***** válasza:
55%
Istenem ki ez a sok hülye azt se tudja mit beszél omg. Windows Phone Akad a játék??? Mi akad a lumia 520 on ami 2 mag 1 ghz 512 ram semmi nem akad akk lumia 820 ami nekem van 1.5 ghz 1 gb ram minden fut. tökéletesen. Semmi nem akad meg. Imádom akárhova megyek options ba mindig írja hogy windows phnoe itt látszik hogy aki ezt megveszi az büszke lehet mert egyedi telefonja lesz. azért kicsi a lumia hardvere "kicsi" mert wp re NEM KELL TÖBB se msot se 5 év múlva mert itt rendesen optimalizálták. androidra könnyebb egy nagy hardvert csinálni mint optimalizálni sony samsung alcatel, lg, és a többi és a többi telóra. meg a parasztok jóbban veszik ha halják hogy juuuuj 4 magos proci hát lumián ugyanaz a game lefut 2 maggal ami samun. az ÖSSZES. igaz áruházba még nicns annyi game de vanna ksok jó 2 naponta tesznek újjat kb. és akinek kell game az szépen ncore ról leszedi telóra ennyi. aki meg hülye ne vegyen telefont.
2014. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!