Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg G, Nokia lumia 920, vagy...

Lg G, Nokia lumia 920, vagy Sony Xperia SP?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem? Melyik a jobb? Miben melyik jobb?

2013. nov. 28. 07:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
64%
#7, app nélkül már több mint egy éve be lehet állítani csengőhangot. Ha valamiről fogalmad sincs, akkor ne terjeszd a hülyeséged.
2013. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Barney96 ***** válasza:
75%
Furcsa hogy a droid userek nem értik meg hogy a játékok mennek, meg hogy 4 mag nélkül is lehet valami erős... Komolyan ha akadna akkor mért adnák ki? 4 féle HW-ra azért már illik optimalizálni, max nem olyan látványos, de akadni nem akad, ugyanúgy ahogy az iphone4/4s-en sem hiába gyengébb. Arról nem is beszélve hogy a 1,5 GHz-es snapdragon s4+1GB ram még androidban is középkategóriának számít, amin ugyanúgy elfutnának a droidos játékok. Úgyhogy nem értem az akad mint a bűn kifejezést, főleg hogy soha nem is játszottál wp-n, mert én igen (l620) és ezen se akad...
2013. nov. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok :) Itt az a gond, hogy mindenki a sajátját isteníti. Aki Androidot használ azt dicséri, aki WP-t az azt isteníti :) Én próbáltam egy semleges véleményt elmondani, nem pedig azt, hogy nekem ilyen meg olyan van ezért ez a jó, ezt vegyél :) Androidnak meg WP-nek is megvan a maga előnye, hátránya egyaránt. Személy szerint én az Androidot praktikusabbnak találom, ezért is mondtam az Sony SP-t. De legalább konkrét válaszsal szolgáltam a kérdezőnek a véleményemet illetően, nem pedig itt mint a többség, kik csak más véleményét tudják kritizálni :)
2013. nov. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
75%

Hát kedves első és utolsó, nem igazán helyes válasz az, hogy a Nokia egytől egyig hulladék telefon! Ezzel egyértelmű, hogy még életedben nem fogtál WP-s Lumiát a kezedben, ellenben határozott véleményed van egy olyan dologról, amihez közöd sincs!

Továbbá kijelented, hogy nem fejlesztenek hozzá annyi programot, nincs megfelelő támogatás, csak élő csempe van stb.... Már bocs, de utóbbival pont nem az a lényeg, hogy olyan legyen mint az android, hanem más legyen. Egy letisztultabb, egyszerűbb felület. Kinek az, kinek ez tetszik, de semmiképpen sem hulladék.

Az élő csempe pedig kifejezetten jó, szinte minden alkalmazást kitehetsz, és azonnal látod, ha állapotváltozás történt. Míg androidon le kell húzni a redőnyt. Ezzel viszont nem veszel észre azonnal dolgokat, ha pl nem vagy telefonközelben. WP élő csempéjére meg elég csak ránézni, jelzi ha bármi van!

Nincs mozgó háttér..... Bocs, elmúltam 10 éves, valahogy túl tudom tenni magam a dolgon! Fontosabb hogy stabil legyen a rendszer, ne akadjon, mindig lehessen rá számítani! Az android össze-vissza variálható, cserében viszont fagy (egyes modellek), illetve akadozik (ez viszont igaz az összesre), vagyis hiányzik az optimalizálás! Ezt viszont nem csak én mondom, hanem nálam sokkal inkább hozzáértőbb emberek tesztek során, még a legújabb négymagos szörnyeteg, S4 is akad, mert android! Majdnem szó szerint idéztem a tesztből. Egy majd 2 kilós teló esetében ez elfogadhatatlan!

Ami pedig a támogatottságot illeti, android elbújhat de jó mélyen a WP mögött! A 920 már egy éves teló, de 2016-ig biztosan lesz hozzá támogatás. Ez inkább a WP8 érdeme, mintsem a telefoné. Android vonalon mi van? Örülni lehet, ha legalább egy verziófrissítést megél a teló!

Lehet homokba dugni a fejedet, mert ez leginkább az android tábor legnagyobb hibája, hogy egyértelmű, hogy szar a támogatás, szar az optimalizálás, miközben más rendszereket fikáznak! Itt a baj, hogy a hülyeség önbizalommal párosul!


Kérdező!

Ha szeretnél egy gyors és megbízható telefont, egy kiváló fényképező és még kiválóbb videó készítő eszközt, esetleg a navigálás is szóba jöhet, akkor mindenképpen a Lumia 920-at válaszd!

üdv.

2013. nov. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, neked meg az androidról nincs fogalmad, ha szerinted akad az S4 (ami nem létezik). Amúgy hagyjuk már ezt a WP nem akad hülyeséget. Tegnap sikeresen megakasztottam a kollegám hulladék 520-asát. :)) Egy sima időjárás appot néztem és össze-vissza rángatott, késett, minden baja volt. Szóval azért a WP sem egy iOS.


De úgy mindenképp könnyebb optimalizálni természetesen, ha az OS nem képes semmire sem, míg az androidban a lehetőségek tárhaza a csillagos ég! :)

2013. nov. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Na látod, Megmondtam....jön a fej homokba dugása. Tesztben olvastam fel tetszik fogni??? Amugy haverom S3-asán is látom, hogy mennyire akad az a fos android. Egy lagtenger az egész android.

A wp nem tud semmit sem, ezen jól nevettem. Az év poénja. Vajon androidra miért nincs 41 mpx-es kameramodul? Wp-re miért van? Biztos azért mert nem tud semmit sem....

Na hadjuk már a hülyeséget.

Amúgy lehet az alkalmazás is szarul megírva, nem feltétlen az os hibája. Na de nem az összes teló és szinte a legtöbb program esetében.

2013. nov. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
41 mpx kameramodul.. ami valójában 39. De én írhatnám, hogy miért csak a wp 8.1 vagy mi a rák támogatja a full hd kijelzőt és a 4 magos processzort?:)
2013. nov. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Optimus G magasan a legjobb, mindenben.
2013. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Emberek ***** válasza:
71%
#17! Miért? Mert a wp-nek nem kell 4 mag és 2 giga ram, hogy lag nélkül fusson..... Ja erre a droid nem képes... Bocsi :)
2013. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 andrassygyula válasza:

Jó, tényleg mindenki a saját igazát fújja. Egyvalamiért azért irnom kell.

Kicsit igazságtalannak érzem, hogy az S4-et egy 520-os hoz méred. Az S4 ellenfele a 920 alsó hangon ha nem inkább az 1020.

továbbá mielőtt szent meggyőződésünk van, próbáljunk már ki mindent legalább egy fél évig. Nagyon sok androidról megtért wp-s van, de fordítva sokkal kevesebb, vagy aki van az hallgat mert nincs pénze visszatérni.

egyértelmű segítség: ha van rá keret, akkor lumia 920 vagy 925, nem fogod megbánni. Ha androidozni akarsz akkor inkább Sony.

A világ legjobb telefonját ami mindenkinek tökéletes még nem találták fel.

2013. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!